ds

Prosinec je jedním z nejnáročnějších měsíců, na tom se jistě shodneme. Kromě Vánoc a věcí s nimi spojenými jsou zde i různé vánoční večírky, které chtě/nechtě musíme absolvovat. Právě proto dnes v naší fotogalerii naleznete produkty, které se hodí právě na tyto akce. Ať už se jedná o lodičky, psaníčka, šaty či doplňky. Takže milé dámy, připravte se, večírková sezóna právě startuje.

ds

O vánočních večírcích jsme se bavily i s vizážistkou a stylistkou Petrou Šestákovou (rozhovor si můžete přečíst ZDE), které nám prozradila, že ona preferuje šaty. Ovšem chápeme, že ne každá žena má šaty v lásce, můžete je proto nahradit sukněmi, overaly či kostýmky. Vše je povoleno, jen musí splňovat jedno kritérium, mělo by se jednat o elegantní kousky.

sd
Foto z kolekce: MOHITO

Nezapomínejte na dávku soudnosti. Mnohdy můžeme vidět dámy, které sice mají na sobě nádherné kousky, ale…(jistě chápete, co myslíme). V tomto případě platí staré, ale dobré - méně je někdy více. Určitě nezapomínejte ani na vhodné líčení a účes. Prostě a jednoduše, buďte dámou s velkým D.

sd
Foto z kolekce: F&F

Nyní se už podívejte do naší fotogalerie a nechte se inspirovat.

Čtěte také:

Reklama