Listopad se přehoupl do druhé poloviny, celý rok rychle utekl a máme za dveřmi Vánoce! Konečně se také přihlásilo podzimní počasí se svými dešti a plískanicemi.

Tipy na dárky se na nás valí ze všech stran, obchody jsou plné vánoční výzdoby, přemýšlíme, jak všechny letošní přípravy na svátky zvládneme pokud možno beze stresu a ne na poslední chvíli.

To, co mnohé z nás také čeká, je vánoční úklid domácnosti. A s tím je spojené i mytí oken. Také se na ně chytáte?

Naštěstí jsou pryč doby, kdy jsme se potýkali s takzvanými univerzálními přípravky (pro někoho obyčejný saponát, přípravek na nádobí, pro jiného třeba ocet), kterými jsme umyli nejprve nečistotu, a pak se pustili do namáhavého leštění vzniklých šmouh, které ne a ne zmizet. Mytí oken byla úmorná práce, po níž byla každá hospodyňka doslova zničená. A jakmile přišel první déšť, mohlo se s mytím začít nanovo.

Na okenních tabulích se totiž postupně usazuje prach z ulice, déšť na skla nanese i ta nejjemnější zrníčka prachu z ovzduší a vše skončí jako špinavá voda na skle. Každá kapka deště se pomalu vypařuje a zanechává za sebou pořádnou skvrnu.

Proto je dobré již při nákupu myslet na kvalitní přípravek, který je vhodný pro mytí oken. Naším tipem jsou vyzkoušené přípravky Clin.  Více najdete na stránkách www.clin.cz

Clin

Jaké nové přípravky od značky Clin můžete pro mytí oken vyzkoušet? Určitě novinky, se kterými jste se měly možnost seznámit už na jaře.

Nový Clin Fruit Vinegar s jedinečnou vůní ovocného octa v ergonomické láhvi s hydraulickou pistolí disponuje čisticí silou, díky níž dosáhnete lesku bez jediné šmouhy bez únavných hodin práce. Stačí jen zvolit aplikaci spreje či pěny a nastříkat přípravek na jakýkoli skleněný povrch a poté jednoduše setřít hadříkem do dokonalého lesku. Snazší už to být nemůže. Během okamžiku odstraníte špínu a šmouhy a získáte jen zářivé skleněné plochy, a to beze šmouh. Doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč.

Nový Clin Anti Fog je účinným pomocníkem v boji se zamlženými okny, skly nebo zrcadly. Je tak ideálním pomocníkem nejen v koupelnách, ale i ve vašem automobilu. Doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč.Clin

Dále můžete vyzkoušet - Ostatní produkty inovované řady Clin Brilliant:

  • Clin na okna – k dostání v několika svěžích variantách: klasické, citronové a jablečné. Zaručí vám dokonalý lesk bez šmouh u všech skleněných povrchů – oken, zrcadel, skleněných stolků a prosklených skříněk. Orientační maloobchodní cena je 49,90 Kč.
  • Clin na okna a rámy – prostředek určený pro mytí skleněných ploch, stejně jako okenních rámů a parapetů. Malé množství prostředku naředíme v kyblíku s vodou a jediným lehkým setřením vrátíme oknům oslnivý lesk bez šmouh. Díky speciální technologii aktivně zabraňuje vzniku stop po dešti. V nabídce je v klasické modré variantě a s vůní jablka. Orientační maloobchodní cena je 49,90 Kč.
  • Clin MultiShine – je k dostání v nápadně modré neprůhledné ergonomické láhvi s rozprašovačem o obsahu 500 ml. Přináší dokonalý lesk pro více než dvacet různých povrchů ve vaší domácnosti. Orientační maloobchodní cena je 49,90 Kč.

Více na www.clin.cz

Čtěte naše články:

Reklama