Přinášíme vám další inspiraci na vánoční tvoření podle maminky Jany z blogu S dětmi v báglu. Zabavte děti a zkraťte jim čekání na Ježíška.

VÁNOČNÍ 3D KAPR

Tak tohoto fešáka jsme obšlehli v pořadu Šikulové na Déčku. Návod najdete tady (díl ze 24.11. 2016). Jo, právě na něj jsme použili tu bílou fixu.

děti

ZÁVĚSNÝ STROMEČEK Z KARTONU

Opět nápad z internetu. Realizace nebyla úplně jednoduchá, ale v reálu to vypadá parádně! Já řezala krabici, děti malovaly a pak už jsem jen věšela na vlasec a lepila tavnou pistolí. Trošku náročné, ale stálo to za to.

děti

A teď ještě něco z mé tvorby, čili bez pomoci dětí.

VÁNOČNÍ STROMEČEK A DALŠÍ VÝZDOBA

Protože často cestujeme, snažím se eliminovat množství chvojí v našem bytě. Jasně, vánoční stromeček máme, stejně tak i adventní věnec. Ale věnec na dveřích (letos ho máme v barvách Ledového království:-)) už je zcela bez jehličí stejně jako další výzdoba. Nesnáším, když to pak odpadává:-). Ráda kupuji takové ty bílé nastříkané větvičky, které vypadají na okně též dobře.

děti

A ještě jeden tip na balení vánočních dárků. Možná ho znáte, přijde mi fajn. Pokud děti neumí číst, stačí dárky polepit malými fotkami, aby si své dárky uměly poznat!

No a na závěr pár fotek, jak to u nás občas vypadá:-).

děti

Tak co, už máte naklizeno, napečeno 150 druhů cukroví a nakoupeno?

K tomu bych jen řekla – hlavně klid:-D.

Foto: www.sdetmivbaglu.cz

s dětmi v báglu

Jana - zakladatelka blogu sdetmivbaglu.cz tráví co nejvíce času s dětmi v přírodě, na výletech. Její zážitky i dalších výletníků najdete na blogu plném nápadů na cesty a nejen na ně.  

Čtěte také:

Uložit

Reklama