V sobotu 30. listopadu startují oblíbené vánoční trhy na Staroměstském náměstí, které letos potrvají až do pondělí 6. ledna 2014. Kromě tradičního 20metrového vánočního smrku se můžete nově těšit i na nový svařený cider Kingswood, který doplní tradiční sortiment prodejních stánků s občerstvením.

Vánoční trhy na Staroměstském náměstí budou otevřeny každý den od 10 do 22 hodin. Součástí trhů bude letos i Kingswood zahrada, ve které se budete moci zahřát u krbových kamen a ochutnat nový svařený cider se směsí voňavého koření i čepovaný cider v orosené sklenici. Svařený bude k dostání za 50 Kč (0,2 l), čepovaný pak za 40 Kč (0,4 l). Cider Kingswood bude také v nabídce vybraných stánků s občerstvením.

Svařený cider Kingswood se směsí voňavého koření představuje skvělou alternativu pro všechny, kteří si chtějí dopřát neobyčejný horký nápoj. Nový cider byl vytvořen podle britské tradice, ale na míru chuti českých spotřebitelů. Je méně hořký než pivo, méně opojný než víno, méně sladký než limonáda, méně šumivý než sycená voda a přesto tak lahodný.

svarak

 

Reklama