Dárky

Vánoční tipy pro muže

Obstarat dárky pro děti není zas tak těžké. Stačí je nechat napsat Ježíškovi a pak jen z nekonečného seznamu vybrat těch pár věcí, které uznáme za vhodné. Maminku, babičku či kamarádky zase nikdy neurazíte kosmetikou či voňavou svíčkou. Ovšem pak přichází mnohem větší oříšek. Co vybrat mužské části rodiny? Pokud se nechcete stále opakovat a kupovat ponožky, knížky a bačkory, věnujte jim něco originálního. Co třeba dárkový balíček pro jejich zdraví? Skvělé tipy nabízí výrobce doplňků stravy Walmark.

Prostenal

prostenalDoplněk stravy Prostenal je ověřený trumf v péči o prostatu. Obsahuje rostlinné extrakty, které mají příznivý vliv při prostatických obtížích. Dárkové vánoční balení obsahuje 80+40 tobolek, tedy 40 dní užívání a exkluzivní pánské hodinky s koženým páskem jako dárek. Balíček koupíte v lékárnách za orientační cenu 645 Kč.

Proenzi 3+

proenziBalíček populárního doplňku stravy pro zdraví kloubů. Důvodem, proč je Proenzi tak oblíbeným přípravkem, je jeho unikátní složení. Obsahuje totiž kolagenní komplex ExPur a vědecky ověřené množství látek potřebných k ochraně a regeneraci vašich kloubů. Vánoční balíček obsahuje navíc měsíční kúru v hodnotě 400 Kč zdarma a českou klasiku v podobě filmu Postřižiny na DVD jako dárek. Orientační cena balení je 885 Kč.

Mega Lecithin 1325 mg od Nature´s Bounty

mega lecitinTento dárkový balíček obvsahuje Mega Lecithin 1325 mg, který je bohatým zdrojem lecithinu získaného ze sóji. Napomáhá při udržování správné hladiny cholesterolu v krvi a účinně podporuje zdraví srdce a cév. Vánoční balení obsahuje 50 dní užívání zdarma a v lékárnách ho seženete za orientační cenu 289 Kč.

Kompletní vánoční nabídku společnosti Walmark najdete na www.klubzdraví.cz nebo ve vaší lékárně.

Všechny uvedené produkty jsou registrovány MZ ČR jako doplňky stravy.

   
26.11.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme