Nabízejí totiž překrásné sety, ze kterých si vybere úplně každá žena. Make-up paletky všech barev a typů, zlatý pudr ve spreji, třpytivé laky na nehty, či elegantní atomizér na parfém v luxusním provedení. Opravdu je z čeho vybírat.

Dárkové sady už dávno nemusejí být jen „nouzovky“ pro last minute nakupující. Z bohaté nabídky letošních setů můžeme vybírat od opravdu velkých make up sad, které by ocenily i profesionální vizážistky, až třeba po rozkošný balzám na rty pro kamarádku. Sety nejsou zaměřeny jen na dekorativní kosmetiku, ale můžeme vybrat také set péče o pleť, či kosmetickou taštičku se štětcem Kabuki. Nezapomnělo se ani na malé slečny, pro ty je připravena kazeta ve tvaru kočičky.

Dnes pro vás máme tyto tipy:

MARIONNAUD REVEALING LIP BALM

Balzám na rty v hravém balení potěší všechny ženy. Gumičkou, která je na obale se dá balzám přichytit třeba na vánoční stromeček.
Samotný balzám nejen hydratuje rty, ale také jim dává krásný lesk a příjemnou ovocnou vůni.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 99 Kč

MARIONNAUD ELEGANT PARFUME ATOMIZER

Mít stále při sobě svou oblíbenou vůni a nenosit všude s sebou velké flakony? Ano, i tento nadstandard se dá věnovat.
Stačí sáhnout po dárku v podobě praktického atomizéru. Snadné plnění, nádherný, elegantní obal a hlavně - oblíbená vůně stále při sobě!

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 399 Kč.

MARIONNAUD GOLDEN GLOW SPRAY

Která žena by se někdy netoužila stát královnou plesu, princeznou party, či prostě jen tak zazářit?
S tímto nádherným retro flakónkem to bude hračka. Stačí zmáčknout balónek a nechat na pokožku či vlasy dopadnout třpytivý pudr ve zlatavém tónu. Kromě třpytek na nás dopadne ještě krásná, příjemná vůně luxusu.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 299 Kč.

MARIONNAUD SHINY BRUSH SET

Čtyři třpytivé štětce udělají radost každé ženě. Krásné zlaté pouzdro je velmi elegantní a obsah zase více než praktický. Štětec na pudr, tvářenku, oční stíny či korektor prostě užije každá z nás.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 599 Kč.

MARIONNAUD MY MAKE-UP FESTIVE LOOK

V plesovou či party královnu se promění každá majitelka této sady. Je v ní totiž vše, co je na glamour look potřeba. Oči zvýrazní kajalová tužka a oční stíny, rty prokouknou se rtěnkou, líčka vyzdvihne tvářenka a správný lesk dodají gely s flitry v růžovém a zlatém odstínu, kterými můžeme rozzářit třeba náš dekolt.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 449 Kč

Více inspirace najdete na stránkách marionnaud.cz

Reklama