Představujeme vám elegantní a sportovní kolekci vánočních tašek Dove, se kterými se budete cítit skvěle doma i na cestách
 
Sady Dove Elegante, Dove Sportiva a další speciální tašky Dove vám zpříjemní každý váš den

Kosmetická značka Dove si pro vás na letošní Vánoce připravila novou kolekci kabelek, tašek a taštiček. Společně s kosmetickými výrobky jsou tu pro váš každodenní život i speciální chvíle. Až budete hledat dárek, který by měl potěšit vaši kamarádku, sestru nebo maminku či babičku, stačí se jen rozhodnout, kterou tašku z rozmanité nabídky vybrat.
 

Dove nabízí tašky opravdu pro každou příležitost. Pro tyto Vánoce zvolil modrou, aby nám připomínala jemné nebe zimní oblohy, elegantní krémově béžovou, barvu vhodnou pro každou příležitost, červenou jako symbol hřejivé lásky, která k Vánocům patří, a zelenkavou barvu, která každého příjemně naladí. Vánoční kolekce Dove je luxusní, elegantní a zároveň zůstává sympaticky praktická, aby ji každá žena mohla využívat bez omezení.

V obchodech najdete Dove kabelky vhodné na vycházku do města, nebo tašky, do nichž se vám vejde přesně těch pár drobností, které potřebujete na schůzku s partnerem nebo při cestě za sportem. Dále Dove kosmetické tašky, které se vám svou velikostí budou hodit na cesty i na hezký víkend strávený mimo domov. Samozřejmostí v nabídce Dove jsou také kosmetické taštičky různých velikostí. Je jen na vás, kterou zvolíte. Ideální je mít všechny z jedné sady, protože jsou navržené tak, aby se dokonale doplňovaly. Budete mít jistotu, že vás na cestách ani ve fitness centru nic nepřekvapí.

A jsou to nejenom kabelky, co značka Dove na Vánoce připravila. V jejich praktickém i elegantním obalu totiž najdete široký výběr kosmetických výrobků Dove. Díky nim můžete potěšit své blízké kosmetikou, která je tak šetrná, že se hodí i pro miminka. Maminky a babičky určitě ocení novinku letošního roku Dove pro·age řadu pro zralé ženy. Vaše kamarádka si bude pochvalovat svěžest výrobků Fresh Touch, se kterými zůstane svěží a přitažlivá po celý den. Výrobky jsou v kabelkách dostupné v různých variantách tělové a vlasové kosmetiky, deodorantů i dalších výrobků pro péči o vaši pokožku. Jejich kombinace bude vždy splňovat nároky každé ženy, která je bude používat.

Je příjemné, když žena nemusí neustále své kosmetické maličkosti přendávat z jedné taštičky do druhé, podle toho, k jaké příležitosti ji potřebuje. Žena taštičku využije ráno v koupelně, jinou si pak vezme do posilovny, kosmetické poklady si ukládá i do kabelky na večer. S Dovem může mít tašky celý den sladěné v jedné barvě, protože vánoční kolekce nabízí různé velikosti tašek ke každému barevnému stylu. Proto s nimi budete vy nebo obdarovaná žena vždy taková, jaká právě chcete být.

Dove se jako první značka na našem trhu letos rozhodla vánoční tradiční kosmetické balíčky pojmout unikátní cestou. Jsou pryč doby, kdy kosmetická taštička sloužila jen jako obal kosmetických výrobků. Dove nabízí víc a rozhodl se pro originální design tašek, které nebudou jen obalem kosmetických výrobků, ale kvalitním vánočním dárkem. Nechceme dávat danajské dary. A proto i přesto, že výroba tašek, kabelek a necesérů není úplně doménou značky Dove, rozhodli jsme se pro letošní Vánoce udělat výjimku a představit spotřebitelkám elegantní, luxusní a sportovní sady tašek, které budou ve spojení se skvělými výrobky Dove dokonalým dárkem.

Každá žena je jiná, k některé se hodí sportovní styl, další vyznává eleganci. Proto Dove letos nabízí kolekce kabelek, tašek a necesérů ve dvou základních variantách, konkrétně Sportiva a Elegante, navíc jsou připraveny ještě speciální balíčky, které budou k dostání pouze ve vybraných drogistických řetězcích, nicméně i tyto balíčky dokonale doplňují dvě základní Dove kolekce.

Dove usnadní letošní Vánoce nejenom ženám, které se rády obdarovávají, ale i jejich protějškům, protože ideálním dárkem bude právě celá sada, kdy obdarovaná získá nejenom kompletní péči o tělo a vlasy, Dovem velmi pečlivě sestavenou, ale zároveň i kolekci Dove tašek unikátní právě pro letošní Vánoce, a to buď v podobě elegantního či sportovního setu.

Navíc stejně jako minulé a předminulé Vánoce i letos jsou všechny designové kabelky, tašky a taštičky Dove dárkem, a proto koupí celého vánočního balíčku zaplatíte pouze cenu, která odpovídá součtu cen pouze kosmetických výrobků Dove.

Každodenní hydratace je klíčem k přirozené kráse vaší pokožky. A Dove vám přeje krásné letošní Vánoce v duchu přirozené krásy.

Reklama