Těšíte se na zimu už jenom proto, že se dočkáte ve vašich oblíbených kavárnách Costa Coffee sezónních voňavých kávových nápojů? Vaše chvíle právě přichází, protože baristé v Costa Coffee si pro vás nachystali opravdové speciality – Pralinkové cappuccino, Perníkové Caffé Latte nebo Horkou čokoládu s příchutí pomeranče. Vezměte své přátele a přijďte si posedět do jakékoliv kavárny Costa Coffee. Pobočky najdete nejen v Praze, ale i v Plzni, Liberci, Ostravě, Pardubicích či Teplicích.

capučíno

Pralinkové cappuccino v Costa Coffee

Kdo miluje kávu a neodolá lahodným čokoládovým pralinkám, může slavit. V kavárnách Costa Coffee si totiž baristi pro všechny nadšence připravili cappuccino s příchutí jemných pralinek. Kombinace silného espressa, čokoládových pralinek a nadýchané mléčné pěny vám dodá pocit, že pijete mléčnou pralinku.

Perníkové Caffé Latte se šlehačkou

Okouzlující vůně hřebíčku, badiánu a především skořice ve spojení s jemností kvalitní kávové směsi Mocha Italia si vás naprosto podmaní. Třešničkou na dortu je lahodná nadýchaná šlehačka dozdobená perníčkem. Nic nezahřeje a neuspokojí v zimě chuťové pohárky více než krémové Perníkové Caffé Latte z kaváren Costa Coffee.

Horká čokoláda s pomerančem

Už jste vyzkoušeli všechny typické i neobvyklé příchutě horké čokolády? Možná vám chybí do sbírky pomerančová, kterou si pro vás nachystali baristé v kavárnách Costa Coffee. Nechte se unášet lahodnou nezaměnitelnou chutí horké čokolády připravené z čerstvého mléka ve spojení s příjemně pikantní příchutí pomeranče přelité smetanou a zdobené jemnými čokoládovými kudrlinkami.

 

 

Reklama