Domácnost

Vánoční soutěž s UPC o 10palcový tablet Samsung Galaxy Tab 4

Zapojte se s námi do soutěže, ve které můžete vyhrát úžasný 10palcový tablet Samsung Galaxy Tab 4 v hodnotě 7 990Kč vyhrajete!

Líbil by se vám tento úžasný tablet, který vám umožní využít umožní spoustu služeb? Pak se zapojte do naší soutěže! Odpovězte na soutěžní otázku a těšte se, že telefon vyhrajete zrovna vy a budete z něj mít radost.

upcVýhru věnovala firma UPC, která je partnerem soutěže. Zákazníci společnosti UPC mohou díky její nové službě Horizon Go sledovat živé televizní vysílání nejen na obrazovkách televizorů, ale nově i na dalších zařízeních jako je tablet, mobil, notebook nebo stolní počítač. Služba Horizon Go umožňuje sledovat až 63 programů i mimo domov.

Služba Horizon Go je dostupná pro všechny zákazníky digitální televize UPC, a to zcela zdarma až do konce roku 2014. UPC Česká republika je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1,36 milionu domácností v 370 lokalitách. Více o nové službě Horizon Go najdete ZDE.

Soutěžte a vyhrajte úžasný tablet 10palcový tablet Samsung Galaxy Tab 4 od UPC v hodnotě 7 990 Kč!

Do soutěže se zapojte ZDE

upc

   
11.12.2014 - Technika - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme