Zajímá-li vás, jak vypadají snídaně slavných osobností o Vánocích, kdo ze známých osobností si dává raději kapra místo cukroví a kdo nedá dopustit na vánočku... to všechno zjistíte v následujícím článku.

snídaně

Oslovili jsme několik známých osobností z umělecké sféry, abychom se jich zeptali na jejich snídaně o vánocích. Jestli si myslíte, že se všichni ládují cukrovím horem dolem, pak jste na omylu.

Položili jsme jen jedinou otázku: Co snídáte o Vánocích? A dostali tyto zajímavé odpovědi...

Zpěvačka Heidi Janků

Miluji kapra! O Vánocích udělám celého kapra, manžel sní dva, tři kousky a já ho pak celého dojím - k snídani, k obědu k večeři... prostě pořád.

Zpěvačka Klára Laštovičková

To je strašně jednoduché, o Vánocích snídám vánočku (smích). Ale peče ji máma.

Herečka Sandra Pogodová

24. nic, protože chci vidět zlaté prasátko - tím nemyslím, že si stoupnu před zrcadlo (smích). A 25. jako správný gurmán studeného kapra a bramborový salát, tedy zbytky ze štědrovečerní večeře.

TIP REDAKCE

Snídejte i o Vánocích sušenky BeBe dobré ráno. Například ty nové, brusinkové...

bebe

Sušenky BeBe Dobré ráno s brusinkami obsahují kousky brusinek a 40% celozrnných cereálií. Navíc jsou zdrojem vitamínů a minerálních látek jako je hořčík a železo. Díky unikátní receptuře a způsobu pečení obsahují sacharidy, které jsou postupně uvolňovány a pravidelně vstřebávány po dobu 4 hodin.

Nové BeBe Dobré ráno s brusinkami vám tak přináší nejen křupavý požitek z celozrnných cereálií a lahodnou chuť brusinek, ale zároveň vám jako součást vyvážené snídaně dodají energii na celé dopoledne.

Reklama