Někdo se na Vánoce těší na kapra, zpěvačka Tereza Černochová si ve vánočním čase vychutnává navíc i šneky a na Silvestra jí nesmí chybět pečené koleno. Hezké menu, co říkáte!

Tereza Černochová větší

Terezo, co máte z atmosféry Vánoc nejraději? Na co se nejvíce těšíte?
Vždycky toužím po zasněžené vánoční Praze, a tím nemyslím jen lehký poprašek, ale pořádné závěje. A kromě toho to jsou štědrodenní šneky, kdy se sejdeme s přáteli a přední pražskou hereckou a muzikantskou smetánkou. Tam se dostaví maximální uvolnění a hurá na večeři. Další dny mě baví odpolední siesty s pohádkou a pokukování po rozsvíceném stromku. To jsme si vždycky dávali s celou rodinou, když nás bylo ještě hodně.

ereza ČenochováJaké dárečky nejraději dostáváte?
Já dostávám ráda dárky vždycky a všechny, některé jsou poté podrobeny selekci na… to je moc malý nebo velký, kýčovitý, nepraktický atd.

Jaké dobroty si o Vánocích dopřáváte?
Tak v zásadě vše, na co má člověk chuť a peníze, šnečky, polívečky, rybka a rezeň se salátkem, další den husička nebo kachnička a 26. prosince nějaká Asie. Silvestr je ve znamení tláskání všeho, ale nesmí chybět koleno a na Nový rok čočka a svíčková. A to by asi stačilo.

Máte nějaké nesplněné vánoční přání?
Pod stromečkem živého koně a setkání s tatínkem.

 

Fotografie přebrány z oficiálních stránek Terezy Černochové : http://www.terezacernochova.cz/

 

Reklama