Reklama

Vůně vanilky, příjemná rodinná setkání, pohádky a také milé dárky pod stromečkem. Tato kombinace neodmyslitelně patří k času Vánoc. Krásné kosmetické sety čistě přírodní kosmetiky Weleda nabízejí pět variant vánočních balíčků, ze kterých jistě vyberete dárek pro všechny blízké. Maminky a babičky potěší sada Granátové péče Weleda, romantičky uvítají Růžovou variantu, temperamentním ženám udělá radost Rakytníková sada a pro maminky s dětmi jsou určeny dva balíčky s látkovými hračkami z bio bavlny. Všechny přípravky Weleda ukryté ve vánočních setech jsou čistě přírodní a pyšní se certifikací NATRUE. Od poloviny října až do Štědrého dne budou navíc balíčky za zvýhodněnou vánoční cenu!

Kvalitní kosmetika je vděčným dárkem pro všechny ženy. Když je navíc ukrytá v líbivém obalu a patří mezi čistě přírodní kosmetiku, je úspěch zaručen. Potěšte své partnerky, maminky, sestry, babičky, přítelkyně a další blízké ženy kosmetickými sety Weleda, na výběr jsou tyto varianty:

WeledaGranátová přírodní regenerační péče Weleda: set obsahuje Granátové regenerační tělové mléko a Regenerační sprchový krém Granátové jablko. Tímto setem potěšíme zejména zralé ženy, oba přípravky totiž čerpají z unikátních vlastností granátového jablka, které slouží jako přírodní antioxidant, navracejí pokožce pružnost a hebkost. K dostání v Klubových prodejnách Weleda (seznam je k dispozici na www.weleda.cz, kde lze přípravek i zakoupit) za zvýhodněnou cenu 549 Kč (standardní cena mimo vánoční akci 668 Kč).

WeledaRůžová přírodní pěsticí péče Weleda: set v sobě ukrývá Růžové pěsticí tělové mléko a Růžový sprchový krém. Tento balíček udělá radost všem ženám, které mají rády tuto květinu, určen je především pro ženy od 30 let věku, kdy se objevují první známky stárnutí. Růžové přípravky Weleda podporují vitalitu pokožky a pomáhají ji udržet pružnou a hebkou. K dostání v Klubových prodejnách Weleda (seznam je k dispozici na www.weleda.cz, kde lze přípravek i zakoupit) za zvýhodněnou cenu 499 Kč (standardní cena mimo vánoční akci 578 Kč).

WeledaRakytníková přírodní vyživující péče Weleda: v setu najdeme Rakytníkové vyživující tělové mléko a Rakytníkový krém na ruce. Tato voňavá sada je určená pro péči o suchou pokožku. Viditelně a dlouhodobě pěstí pokožku, dodává jí vitaminy a chrání před ztrátou vlhkosti. K dostání v Klubových prodejnách Weleda (seznam je k dispozici na www.weleda.cz, kde lze přípravek i zakoupit) za zvýhodněnou cenu 499 Kč (standardní cena mimo vánoční akci 578 Kč).

WeledaMěsíčkový dětský startovací set Weleda: Sada ukrytá v elegantní plechové dóze potěší zejména maminky dětí – v balíčku najdou Měsíčkový kojenecký olej, Měsíčkovou kojeneckou koupel, Měsíčkový kojenecký krém a jako dárek pro děti veselého látkového skřítka z bio bavlny. Měsíčkové přípravky Weleda jsou vhodné pro miminka již od prvního dne po narození, chrání pokožku, nezatěžují ji a důkladně o ni pečují. Šetrné složení je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku, výtažky měsíčku lékařského mají navíc protizánětlivé, antibakteriální a hojivé účinky. K dostání v Klubových prodejnách Weleda (seznam je k dispozici na www.weleda.cz, kde lze přípravek i zakoupit) za zvýhodněnou cenu 599 Kč (standardní cena mimo vánoční akci 767 Kč).

WeledaMěsíčková dětská taštička Weleda: průhledná etue je určená všem maminkám s dětmi. Obsahem je Měsíčkový dětský šampon, Měsíčkový ochranný balzám, dětský zubní gel a jako dárek pro malé neposedy je připraven roztomilý žabáček z bio bavlny. Měsíčkové přípravky Weleda jsou vhodné pro miminka již od prvního dne po narození, šetrné složení je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku, výtažky měsíčku lékařského mají navíc protizánětlivé, antibakteriální a hojivé účinky. K dostání v Klubových prodejnách Weleda (seznam je k dispozici na www.weleda.cz, kde lze přípravek i zakoupit) za zvýhodněnou cenu 499 Kč (standardní cena mimo vánoční akci 578 Kč).

Sada dle vlastního výběru Weleda: poslední balíček si může utvořit každý sám dle svého přání. Pokud se vydáte přímo do prodejny Weleda (Lidická 28, Praha 5), můžete si od října až do Vánoc utvořit vlastní sadu pro své blízké sami. Vyberete si dva přípravky pleťové péče a jako dárek navíc k nim dostanete plechovou dózu a slevu 10 %. Ceny sady se odvíjejí od vybraných přípravků – všechny na www.weleda.cz.

Výrobky Weleda mají novou mezinárodně uznávanou certifikaci NATRUE, která garantuje nejvyšší kvalitu čisté přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Více informací na www.weleda.cz, www.natrue.org, www.natrue-label.com. Weledu můžete navštívit také na facebooku www.facebook.com/czWeleda