.

Vánoční sety Marionnaud: mýdlo ve tvaru muffinu či kosmetická sada v růžové vaničce

Dárky

Vánoční sety Marionnaud: mýdlo ve tvaru muffinu či kosmetická sada v růžové vaničce

Voňavá kosmetika je vděčným dárkem pro každou ženu. Pokud je navíc v atraktivním obalu či v sadě, která nabízí ještě něco navíc, je úspěch zaručen. Usnadněte si výběr vánočních dárků i vy a sáhněte po vánočních setech Marionnaud. Letos jsou na výběr sety značek Baylis & Harding, Marionnaud Bath Line a také La Bastidane. Z pestré nabídky si určitě každý vybere ten pravý dáreček pro svou maminku, partnerku, dceru, sestru, přítelkyni či neteř.

Roztomilé mýdlo ve tvaru muffinu pro dcerku, mini plastová vanička plná kosmetiky pro maminku, set s mycí houbičkou ve tvaru květiny pro sestru a relaxační sada s vonnými tyčinkami třeba pro přítelkyni. Vánoční sety kosmetiky sítě Marionnaud jsou pestré, hravé a rozhodně jimi své blízké ženy potěšíte. Na výběr jsou tyto vánoční kazety:

MarionnaudBaylis & Harding Beauticology – vtipný dárek s voňavým mýdlem ve tvaru muffinu, do kterého byste se nejraději zakousli, potěší všechny ženy se smyslem pro humor. Lahodná vůně karamelu evokuje vánoční pohodu, zatímco složení mýdla pečuje o pokožku. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 159 Kč.

MarionnaudBaylis & Harding Royal Bouquet – krásná sada s mlékem na tělo a ruce potěší všechny romantické ženy. Nádherná vůně růže provoní celé tělo a ingredience se postarají
o dokonalou hydrataci pokožky. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 129 Kč.

MarionnaudBaylis & Harding Mosaic Wild Rose & Raspberry Leaf – atraktivní mini set v krásné stříbrné vaničce potěší všechny hravé a romantické ženy. V zajímavém balení naleznou sprchový gel, tělové máslo a balzám na rty. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 159 Kč.

MarionnaudBaylis & Harding Gingerbread – atraktivní mini sada v růžové vaničce potěší všechny romantické ženy a dívky. V zajímavém balení naleznou sprchový gel s vůní třešňového dortu, vanilkové tělové máslo a jahodový balzám na rty. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 159 Kč.

MarionnaudBaylis & Harding Mosaic French Levander & Cassis – luxusní kazeta vhodná pro dámy obsahuje sprchový gel, tělový balzám a sůl do koupele, to vše s nádhernou vůní francouzské levandule. Jako dárek navíc je přiložena masážní houbička ve tvaru květiny. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 439 Kč.

MarionnaudLa Bastidane Body and mind relaxing ritual – krásná sada v sobě ukrývá voňavé přípravky ideální pro ten pravý relaxační rituál. Dárková kazeta obsahuje relaxační pěnu do koupele, tuhé mýdlo – oboje s harmonizující vůní levandule a také sadu vonných dřívek určených k aromaterapii. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 749 Kč.

   
23.11.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme