Dárky

Vánoční radost pro holky i kluky!

 

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy hledáte inspiraci, čím nejlépe potěšit své ratolesti? Mattel a Fischer-Price má pro vás tip na krásné hračky pro malé slečny i nezbedné rošťáky. Když dovolíte, seznámíme Vás s NOVINKAMI, které všechny děti potěší!

Handy Manny figurky

disney

M4844
Vyjádři hrou příhody své oblíbené postavičky, šikovného mistra Mannyho, v této zábavné sadě "příběhy v krabici"! Každé balení je hra o jednom příběhu a obsahuje zábavnou mini montážní aktivitu. Každou sadu tvoří jedna postavička Mannyho, druhá postavička a rozbitou věc, kterou je třeba opravit! K dispozici je též nákres, abys věděl, jak na to.
V tomto sortimentuj jsou tři zábavná balení! První sada obsahuje Mannyho, jeho dědečka Abuelita a jeho rozlomenou loďku, kterou dítě může opravit. Druhé balení obsahuje Kelly ze železářství a Mannyho s jeho červeným autem, které se opraví přibouchnutím otevřené kapoty. Třetí balení je dodáváno s Mannym, majitelem cukrárny panem Lopartem a zmrzlinářským vozíkem s porouchaným mrazákem, který potřebuje opravit. Každá sada obsahuje malý nákres s krátkým příběhem a návodem, jak rozbitou věc opravit.

Mluvící nářadí

V4498
Nářadí Handy Mannyho ožívá! Každé balení v sortimentu obsahuje 2 nářadí, které vám pomohou s každým opravářským projektem, jedno mluvící nářadí a 1 nářadí pro mechanickou činnost. V prvním balíčku je pilka Pilinka a svinovací metr Měřík, ve druhém balíčku francouzský klíč Frantík a kladivo Ťuk. Pilka Pilanka mluví, když předstíráte, že jdete řezat. Svinovací metr Měřík se vytahuje a zasouvá, takže s ním můžete cokoli změřit. Kladivo Ťuk říká legrační fráze, když s ním ťukáte o stůl. Otáčejte kolečkem na francouzském klíči Frantíkovi, aby se jeho ústa pohybovala a jeho oči koulely! Pilinka, Měřík, Ťuk a Frantík jsou připraveni opravit vše, co je potřeba! Každé balení rovněž zahrnuje samolepku s odznakem a mini nákres!

Mluvící elektrický šroubovák

V4501
Seznamte se s Mannyho novým kamarádským nástrojem Bručíkem. Tento dětský elektrický šroubovák přichází s oboustrannou šroubovací hlavicí a zdířkou pro její uskladnění. Je připraven opravit cokoliv. Upevněte šroubovací hlavici a stisknutím spuště se můžete začít bavit a opravovat. Šroubovací kamarád je tu, aby vám pomohl utahovat nebo povolovat šrouby a matice za doprovodu veselých zvuků, slovních spojení a vět v češtině i angličtině. Šrouby a matice můžete utahovat nebo povolovat jen pozměněním směru rotace. Šroubovací hlavice je oboustranná a vyjímatelná. Šroubovák vydává zábavné zvuky a říká veselé věty v češtině i angličtině. Hlavici lze jednoduše uskladnit do zdířky na boku těla šroubováku.

Mluvící řetězová pila

V4502
I malí kluci mohou nyní řezat dříví s řetězovou pilou jako tatínek. Pila má otáčivé ostří a vydává zábavné zvuky a pronáší typické věty. Jupí! Řetězová pila Řetězka má hlad na dřevo a je připravena k řezání! Podívejte, jak se její řetěz otáčí, a poslouchejte zábavné zvuky a fráze, které vydává, když předstíráte řezání. Pro spuštění motoru zatáhněte za startovací šňůru. Stiskněte spoušť a řetěz se začne otáčet.

Mistr Manny

disneyV4503
Mistr Manny ožívá v této zábavné mluvící plastové postavičce. Vezměte ho s sebou na dobrodružnou opravářskou akci! Manny má u sebe všech svých 7 nástrojů. Když mu dáte nářadí do ruky, uslyšíte zábavné zvukové efekty a Mannyho mluvit. Stiskněte jeho sponu na opasku a uslyšíte Mannyho mluvit česky a anglicky. Má svoji typickou bedýnku na nářadí a jednotlivé nástroje si také může připnout na opasek. Sada obsahuje nákres a životopis Mannyho.

Bedýnka s mluvícím nářadím

V4504
Mannyho bedýnka na nářadí je idolem z televizního kresleného seriálu a když ji děti mají, mohou si hrát, že jsou Manny a bavit se s Mannyho přáteli. V bedýnce je všech 7 nástrojů, kladívko Ťuk, šroubovák Točík, pilka Pilinka, svinovací metr Měřík, křížový šroubovák Křížek, kleště Skřipka a francouzský klíč Frantík. Po stisknutí tlačítka na bedýnce nářadí před dětskýma očima ožije a dítě si může zazpívat společně s ním písničku "Hopla, naskoč!", kterou zpívá mistr Manny a jeho nářadí, když se chystají za dalším opravářským dobrodružstvím! Nářadí je úsporně zabalené a hezky mluví! Sada obsahuje nákres, který popisuje charaktery jednotlivých Mannyho nástrojů.

Pro větší slečny má překvapení Barbie!

Video Barbie Mattel

R4093
Panenka Video Barbie má v tělíčku zabudovanou kameru, se kterou si můžeš natáčet, jak si hraješ. Na displaji, umístěném na zádíčkách Barbie, můžeš pak sledovat co všechno Barbie za celý den zažila a se kterými dalšími hračkami si hrála.
Sada obsahuje USB přípojku, kterou si lze stáhnout nahrané filmy do PC, kde je můžete dále upravovat.

disney

    HANDY MANNY  CZK
M4844 3B11B FP Handy Manny figurky / auto 195
V4498 3B11E FP HM Mluvící nářadí 264
V4501 3B11E FP HM Mluvící elektrický šroubovák 388
V4502 3B11E FP HM Mluvící řetězová pila 576
V4503 3B11E FP HM Mistr Manny 641
V4504 3B11E FP HM Bedýnka s mluvícím nářadím 903

 

   
03.12.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme