Bulvár

Vánoční příloha začíná!

 

Sotva jsme stihli vymést zpoza gauče poslední stopy jehličí ještě z loňska, už tušíme, že se blíží další, čerstvé. Ačkoli koledy zatím nechávají náš domácí jubox klidným, při nákupu pečiva v supermarketu se už přívalu Vánoc neubráníme. Zase jsou tu. Už od konce října. Alespoň tady v Praze.

 

Při zmínce o vánočním stromečku zatím tik v oku nemám, ale když se minulý týden objevila během chvilky hromada příspěvků pod otázkou:  Už pečete cukroví?", trochu jsem znervózněla. Měla bych už něco péct? Už jsem něco promeškala? Proboha! Já ještě nepeču! Ale pak jsem se podívala do kalendáře a uklidnilo mě, že k svátku Mikuláše mám ještě několik listů. Maminka začíná péct až po Mikuláši, o první adventní neděli. To se u ní se sestrou a babičkou vždycky sejdeme a pečeme společně. Taková dámská jízda. (Večer pak jíme většinou naložené ryby, protože se na sladké nemůžeme ani podívat.)

 

Podobných dotazů může padnout ohledně Vánoc celá řada. Už máte uklizeno? Už jste umyla všechna okna? Vypucovala koberce? Naleštila psa a kočku? Ne? Někomu to snad vadí?! Ženě-in tedy ne!
Je jí to fuk!
Chce si Vánoce užít v klidu a pohodě u příjemného povídání a zábavy. Bez stresů. Když neuklízela celý rok, na Vánoce to nevytrhne J.
Žena-in je připravena vás jako každý rok bavit, rozdávat dárky a sledovat důležité události tak, aby vám ušetřila čas a vy jste ke štědrovečerní večeři usedala odpočatá a v dobré náladě.
Takže, můžeme začít!

 

Naše redakce, kterou vám, doufám, během svátků více představím, pro vás připravila spoustu zajímavých soutěží. Budou zahajovány postupně, proto doporučujeme sledovat hlavní stranu magazínu.

 

Příloha je z velké části složena také z vánočních příběhů, historek, zpovědí, nápadů, zvyků či receptů od vás, čtenářek. Budeme moc rádi, když tu letošní zase o nějaké obohatíte. Ať jste tu jako doma.

 

Naše nedočkavá poštovní schránka: redakce@zena-in.cz – nezapomeňte uvést heslo Vánoce.

 

Už pomalu obcházím obchody a šmejdím po dárcích. Pro někoho už ho mám dávno dobře vymyšlený, jinde ještě dost tápu. Proto také spoléhám hodně na vás, milé čtenářky, že si zajímavé tipy nenecháte pro sebe. I proto je tu letošní vánoční příloha.

 

Prvního prosince zahajuje velká vánoční soutěž nejen o velké domácí spotřebiče. Doplní ji ještě jedna soutěž, ale tu si zatím nechám pro sebe. Čeká na vás také vánoční piškvorkový turnaj, do kterého se už dnes můžete přihlásit. Všechny potřebné informace k němu naleznete tady.

 

Vánoční povídání okořeníme soutěží o nejzajímavější vánoční recept na cukroví. Vzala si jej na starosti Dana a o kategoriích a cenách vás bude informovat brzy na hlavní straně magazínu.

 

Celým adventem vás provede vánoční příběh na pokračování. Kdo bude chtít, může se na jeho pokračování podílet. Opět je to hra o ceny a tentokrát ji pro vás nachystala Ivana.

 

Doufáme, že vás přílohou potěšíme, a vy potěšíte nás i ostatní svými příspěvky.


Takže i letos heslo zní: Hlavně v klidu!

 
Na vánoční přlohu se dostanete kliknutím na upoutávku na hlavní straně nebo později také přes horní navigační lištu.

   
20.11.2006 - Společnost - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. avatar
  [22] marketa.brenikova [*]

  gavi: ano :-(. Ale už se na objasnění pracuje, tak snad brzy zahrají i ostatní!

  superkarma: 0 21.11.2006, 08:48:13
 2. avatar
  [21] gavi [*]

  marketa.brenikova: jenom ta první :-(

  superkarma: 0 20.11.2006, 19:53:23
 3. avatar
  [20] marketa.brenikova [*]

  jezu: :-(( nevím, zjistím to, mrzí mě, že jsme na to nepřišli dřív. Funguje jen jedna... Schválně, kdo ji najde? :-)

  superkarma: 0 20.11.2006, 18:06:00
 4. avatar
  [19] berulinka [*]

  Bridgetj: Žábina: jj,taky jsem to zjišťovala přímo na církvi:-)a prej až 3.12.,prej se to čas od času takhle potká :-)To jsem ráda,protože mám ještě 14 dní čas na chystání a ostatní.

  superkarma: 0 20.11.2006, 18:01:20
 5. avatar
  [17] aiša [*]

  já se taky moc těším na vánoce

  superkarma: 0 20.11.2006, 15:46:48
 6. avatar
  [16] Žábina [*]

  Bridgetj: děkuju moc D:)

  superkarma: 0 20.11.2006, 14:41:59
 7. avatar
  [13] Žábina [*]

  Lidulinda: první advent je už teď v neděli nebo až příští týden? 4 týdny před Vánoci se to počítá?

  superkarma: 0 20.11.2006, 11:38:15
 8. avatar
  [10] Jakanovka [*]

  Já mám už 3 měsíce muže v nemocnici,tak nejhezčí dárek bude,když mi ho pustí zdravého domů.Péct začínám po Mikuláši,tak 22 druhů a velký úklid až po Vánocích,protože v jejich průběhu se vždycky nadělá nepořádek.Před Vánoci jen úklid běžný.Přeji všem zdraví a pohodu.

  superkarma: 0 20.11.2006, 10:34:16
 9. avatar
  [9] lilithheta [*]

  Vánoční úklid provozovat nebudu, protože můj přítel je takový bordelář, že to stejně nemá cenu a já se nemíním přehrabovat v jeho věcech, zatímco on bude pařit u počítače nebo sedět v hospodě - to si radši přečtu knížku a uklidím běžným způsobem. Cukroví péct nebudu, protože máme doma leda remosku a v té toho moc nenapeču. Jen mám vítr, jak vymluvit "skorotchýni" nápad, že bych ji měla jít pomoct s cukrovím - asi budu muset zdrhnout na nějaký čásek k našim (tam taky budu muset pomoct, ale mamka toho tolik aspoň nenapovídá). A vánoční výzdoba taky nebude, protože jsem na tyhle věci levá a navíc jsme minulý rok na vánoce takhle málem vyhořeli (tak mě napadá, že v naší rodině se to vánoční vyhoření stává téměř pravidelnou tradicí - jsem zvědavá na tenhle rok, co chytne). No a dárky - dárky jsem násilím a za kvílení rodinných příslušníků odbourala už před nějakým časem - jako projev komercializace vánoc. Na druhou stranu, na Vánoce se těším už od konce srpna - člověk potřebuje nějakou tu radost v tomto slzavém údolí ;-)

  superkarma: 0 20.11.2006, 09:36:19
 10. [8] Hanule [*]

  My jsme se pustili do rekonstrukce bytu (jádro, kuchyň). Hotovo má být 8.12. Péct asi nezvládnu - jistí to mamka a tchýně. Ale moc se těším až budou vánoce a bude vše OK.

  superkarma: 0 20.11.2006, 09:30:05
 11. [7] FAXÍK [*]

  každý rok před vánocemi mám deprese z toho,kde vzít peníze na vánoční dárky,jsem na mateřské dovplené a dva syny mám na střední škole,je to náročné

  superkarma: 0 20.11.2006, 08:48:27
 12. [4] Nikol [*]

  Podobně jako Lostris - předvánoční úklid mi nic neříká, uklízím přeci celý rok, tak proč si tím kazit předvánoční období? Cukroví peču, protože mě to baví, s mámou jsem ho nikdy nepekla, tak jsem s tím vloni začala sama a zalíbilo se mi to.

  superkarma: 0 20.11.2006, 07:17:55
 13. avatar
  [3] Lostris [*]

  Vánoce prožívám v klidu. Peču, protože mě to baví, a vánoční úklid neprovozuju, protože uklízím průběžně celý rok :)

  superkarma: 0 20.11.2006, 06:52:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme