Nikdo z nás si jistě nedovede představit Vánoce bez lahodného, nazdobeného cukroví. Vůně lineckého pečiva, vynikající chuť vanilkových rohlíčků, křupavé kokosky - to vše pomáhá vytvářet kouzelnou vánoční atmosféru. Kdo z nás se ale chce trápit jeho zdlouhavou a náročnou přípravou? Jistě jen málokdo. Starostí máme během vánočních svátků i tak nad hlavu. Nechte se tedy tento rok trochu rozmazlovat a vyžijte možnosti si cukroví jednoduše koupit.

Před vánoci se na našem trhu objeví vždy velká spousta hotového cukroví, které stačí jen rozbalit a servírovat. Jak ale poznat to nejlepší? Pokud máte strach, že s jeho výběrem sáhnete vedle, zvolte českou, léty ověřenou značku, která je zárukou kvality a poctivých surovin. Takovou značkou je například Penam, který pro vás vyrábí lahodné pečivo již 11 let.

Stejně jako každý rok, tak i letos přináší Penam na váš sváteční stůl vynikající kolekce vánočního cukroví. Letošním hitem je Vánoční čajové pečivo, které je na trhu k dostání hned ve dvou velikostech.

cukroví Penam

Menší balení s hmotností 500g se skvěle hodí jako pozorný dárek pro vaše vánoční hostitele. Předurčuje ho k tomu jak krásná dekorativní krabička, tak skvělá chuť, kterou jistě potěšíte každého gurmána.

Větší krabička s 850g cukroví se pak výborně hodí pro větší rodinu. Nápaditá krabička ve stylu luxusních bonboniér s průhledným vánočním stromečkem v sobě ukrývá pět druhů čajového pečiva, které zpříjemní chvíle pohody nejen u čaje, ale také u grogu nebo svařeného vína.

cukroviiVylepšená receptura Vánočního čajového pečiva značky Penam ohromí vaše chuťové buňky. Pekárenští odborníci jej připravili přesně tak, aby se co možná nejvíce podobalo tomu domácímu. Nemusíte tedy mít strach, že svou rodinu kupovaným cukrovím o něco ochudíte. Nejkvalitnější ingredience dodávají cukroví značky Penam neopakovatelnou lahodnou chuť naprosto srovnatelnou s vašimi domácími výtvory.

Přejeme vám spokojené vánoční svátky, plno sladkých potěšení a úspěšný vstup do nového roku.

 

Reklama