Milé ženy-in,
pokud máte ještě chvilku času a máte chuť si vyrobit vlastní ozdoby na stromeček, tak vám posílám pár nápadů a tipů, jak na to:o)
Medvídek:
potřebujete tavicí pistoli, oříšky a černou fixu viz obrázek

Veselá šiška:
Pokud máte doma nějakou tu šišku a zbytky látek či stužek, tak si jednoduše s pomocí tavicí pistole uděláte šišku, jako je na obrázku.

A pro ty, kdo mají rádi jehlu a látku, tak ze zbytků látky si vystřihněte vánoční symbol 2x, do prostředka dejte nějakou tu výplň, já použila vatu, a sešíjte dva kousky k sobě. Jukněte na obrázky, jak to pak pěkně vypadá.
Vánočních výzdob mám doma udělaných více, tak postupně je budu dávat do alba:o)Vánoční stromek na zeď
si vyrobíte tak, že vystřihnete z tvrdého papíru tvar stromečku, který jsem potřela lepidlem a posypala umělým sněhem, dá se koupit v papírnictví. Taky jsem tam nalepila zeleně obarvené seno, aby nebyl vidět papír, zezadu si tavicí pistolí přilepila poutko, a pak celý obvod zepředu jsem oblepila celou skořicí, vniřek jsem pak dozdobila badiánem, hvězdičkama, stuhou...Stínítko na vánoční řetěz:
Pokud máte doma pet lahev, tak ji nevyhazujte, dá se z ní udělat stínítko na vánoční řetez. Vystřihneme si půlkruh, na který dáme lepidlo a jednu vrstvu ubrousku, neboli použijeme ubrouskovou techniku. Až to uschne, stačí vám jen vzít sešívačky a sešít kornout dohromady, pak se to dá jen na řetez, viz. obrázek.
MartinaC


Milá MartinoC,
nezmohu se na nic jiného, než na zoufalé zvolání... „Proboha, kde na to berete čas?"
Ale jinak musím říct, že jsou to zajímavé nápady.
Nejvíc se mi líbí ten zaručeně pravý sob :-)
Reklama