Vybrané hypermarkety budou mít otevřeno nonstop, na Štědrý den zákazníci mohou do obchodů Tesco zavítat až do 14.00 hodin

Open

Společnost Tesco každoročně vychází vstříc svým zákazníkům a v předvánočním období rozšiřuje otevírací dobu svých obchodů. Ve dnech od 11. do 23. prosince budou mít vybrané hypermarkety otevřeno nepřežitě a ve vybraných expresech, supermarketech a obchodních domech bude prodejní doba prodloužena až do pozdních večerních hodin. Na Štědrý den, stejně jako v loňském roce, budou moci zákazníci nakoupit do 14 hodin.

„Rozšířenou otevírací dobou umožňujeme našim zákazníkům, aby si mohli nakoupit v klidu a bez stresu, třeba právě mimo nákupní špičku,“ říká Jiří Mareček, tiskový mluvčí společnosti Tesco a dodává: „Zároveň chceme, aby se i naši zaměstnanci mohli v klidu připravit na Štědrý večer se svými blízkými, a proto v tento sváteční den zachováváme zkrácenou otevírací dobu.“

Vánoční, silvestrovská a novoroční otevírací doba

Otevírací hodiny budou v obchodech Tesco upraveny i v době vánočních svátků. Na první svátek vánoční budou mít všechny obchody kromě čerpacích stanic zavřeno. Na druhý svátek vánoční, svátek sv. Štěpána, bude otevřeno od 8.00 hodin. Ve dnech od 27. do 30. prosince budou platit běžné otevírací doby. Pro silvestrovské nákupy si zákazníci do obchodů Tesco budou moci zajít až do 17. hodiny. Na Nový rok se otevřou od 12.00 hodin pouze čerpací stanice, prodejna potravin v obchodním domě My na Národní třídě v Praze pak bude mít otevřeno od 12.00 do 20.00 hodin. Všechny ostatní obchody Tesco přivítají své zákazníky opět 2. ledna ráno, kdy již bude platit běžná otevírací doba. Informace o otevírací době naleznou zákazníci na každém obchodě zvlášť.

Vánoční nákupy se službou Potraviny on-line

Provozní hodiny během Vánočních svátků budou upraveny také u služby Potraviny on-line. Nepřetržitě ji mohou zákazníci využívat až do 23. prosince, závozy objednávek nebudou probíhat pouze v období Vánočních svátků a 1. ledna. Mezi 27. – 30. prosincem budou rozvozy fungovat v běžném čase. Na Silvestra bude služba omezena do 16:00 hodin. Druhý lednový den bude možné službu využít mezi 14:00 – 22:00 hodinou. Běžný provoz pak služba spouští opět 3. ledna 2014.

Výpomoc „bílých límečků“ přímo na prodejní ploše

Zajištění bezproblémových nákupů zejména v předvánočním a vánočním období se neobejde bez navýšeného počtu pracovníků. „Tesco v tomto období přijímá několik tisíc brigádníků, kteří vypomáhají především s doplňováním zboží, ve skladových prostorech, ale také v oddělení čerstvých potravin či na pokladnách. Tuto pracovní příležitost vítají zejména lidé, kteří si dokážou flexibilně organizovat pracovní dobu. Jedná se o studenty nebo maminky na mateřské dovolené“ upřesňuje Jiří Mareček. V náročném provozu již tradičně vypomáhají rovněž administrativní a řídící pracovníci z centrálních kanceláří Tesco Stores a z managementu jednotlivých provozoven. V rámci akce nazvané Pomocné ruce (Helping Hands) se každoročně v předvánočním období přesouvají stovky zaměstnanců centrály za pokladny a mezi regály, aby tak pomohli svým kolegům v obchodech.

Tesco

Reklama