V předvánočním čase se mohou zákazníci, kteří využívají možnosti nákupu potravin přes internet, těšit na nejrůznější překvapení a dárky.

vánoce

Nákupy potravin přes internet jsou dostupné zákazníkům téměř dva roky a nyní je mohou využívat více než tři miliony lidí, pro které se stalo pohodlné nakupování přes internet součástí životního stylu. Zájem o tuto službu stále stoupá zvláště v předvánočním období. Tesco si na adventní čas pro své zákazníky letos připravilo nejrůznější překvapení, to první si mohou vybrat již v týdnu od 3. do 5. prosince v podobě mikulášské nadílky.

Mikulášská odměna

První prosincový týden se mohou zákazníci Tesco, kteří využívají službu Potraviny online, těšit na netradiční mikulášskou nadílku. Objednaný nákup, který jim bude doručen mezi 3. prosincem až 5. prosincem, jim totiž přivezou řidiči Tesco v přestrojení za Mikuláše. Pro děti budou mít řidiči navíc připravenou také sladkou odměnu. Na mikulášskou nadílku se mohou těšit zákazníci Tesco služby Potraviny on-line v regionech Mladá Boleslav, Kolín, Hradec Králové a Kladno. 

O vánocích roste obliba sladkostí

Zákazníci, kteří službu využívají pravidelně, nejčastěji objednávají mléčné výrobky, nealkoholické nápoje, čistící a prací prostředky, prostředky pro péči o děti a ovoce a zeleninu. První prosincový týden se ale do popředí dostávají především sladkostí a nejrůznější čokolády. „V loňském roce jsme poslední dva dny před Mikulášem zaznamenali především nárůst prodeje cukrovinek. Prodeje tohoto sortimentu stoupaly až o dvě stě procent. Největší zájem byl o bonbony, čokoládové tyčinky a tabulkové čokolády,“ uvedl Peter Koubek, manažer služby Tesco Potraviny on-line.  

Potraviny on-line

Jako další odměna čeká na zákazníky, kteří si ve dnech od 13. 11. 2013 do 31. 12. 2013 nakoupí dvakrát minimálně za 1990 Kč se službou Potraviny on-line, bonus v podobě dvou doprav zdarma.

Na nakup.itesco.cz zákazníci kromě širokého sortimentu zboží naleznou i seznam aktuálních akčních nabídek. Mohou také využívat další funkce, jako je výběr zboží ze záložky Oblíbené, či úprava objednávky po jejím potvrzení. Nawww2.itesco.cz/potraviny-on-line-overeni-psc.html si zákazníci podle poštovního směrovacího čísla mohou ověřit, zdali je služba dostupná i v jejich lokalitě.

Zákazníci mohou své zboží objednávat přes své chytré telefony i prostřednictvím mobilní aplikace, která je dostupná pro Android i iPhone na www.itesco.cz/cs/ostatni-sluzby/mobilni-aplikace/.

vánoce

 

Reklama