Dárky

Vánoční nadílka pro psy

Psi jsou právoplatnými členy rodiny, vánoční nadílka proto patří i jim. Někteří psi si velmi dobře pamatují, že o Vánocích býváte štědří i vůči nim. V pokoji se objeví stromeček a už jsou celí natěšení, jak to letos dopadne a co mezi dárky vyčmuchají. Už jste přemýšleli, co letos svému pejskovi nadělíte?

Ideálním dárkem pro domácí mazlíčky, který se hodí nejen u příležitosti Vánoc, ale v průběhu celého roku, jsou chutné a zdravé pamlsky. Psí tyčinky, lahodné závitky nebo žvýkací kosti určitě potěší každého psa a budou pro něj rozhodně lepší pochoutkou než cokoliv z vánočního stolu. Zcela nová řada pochoutek známé značky Frolic (granule pro psy Frolic jsou velmi oblíbené) nabízí hned čtyři lákavé pamlsky s vůní a chutí masa. Mají různé tvary a je s nimi zábava, kterou slibuje už samotný obal a jeho hravý design. Neobsahují umělá barviva ani příchutě.

psi

Nová řada pochoutek pro psy Frolic se hodí pro každou příležitost jako pamlsek, hračka, odměna, svačinka:

Chewy Bones, žvýkací kosti s hovězím masem a přírodním vzhledem stimulují přirozené chování psa, dokáží ho na dlouhou dobu zaměstnat, odmění ho při tréninku. Skvěle chutnají a skvěle se žvýkají. Přesně to pravé, s čím se poprat za pohovkou.

Funny Twists, lahodné závitky s příchutí hovězího masa a sýra mají přírodní vzhled s nepravidelnou strukturou. Dají se rozplétat, oddělovat, ulamovat na malé kousky a dá se s nimi užít spousta legrace. Výborná odměna při běžných hrách nebo po zaslouženém výkonu.

Walky Bites, chutné masové kousky s originální konzistencí, kterou psi rádi žvýkají, a se zajímavou texturou, kterou si zaručeně oblíbí. Jejich šťavnatá masová chuť bude lákavou prémií za dokonalý aport. Ideální do kapsy pro odměnu na procházce.

Smiley Sticks, tyčinky s příchutí kuřecího a hovězího masa, jejichž chroupání psi milují. Mají nízký obsah tuku a pomáhají omezovat tvorbu zubního plaku a kamene, přispívají ke zdraví a čistotě zubů. Chutné, zábavné a přitom zdravé mlsání pro každého psa.

 

   
04.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme