.

Vánoční nadílka pro každého člena rodiny

Dárky

Vánoční nadílka pro každého člena rodiny

Vánoční dárky nás občas dokáží pořádně potrápit. Někdy to platí i dvojnásob, a to v případě výběru vánoční nadílky pro rodiče nebo prarodiče. Buďte letošní svátky originálnější a pod stromeček věnujte svým blízkým dárek, který ocení – potravinový doplněk Geladrink Forte pro hloubkovou výživu kloubů. Vždyť zdraví je to, na čem nejvíc záleží.

Dobrá kloubní výživa by měla, dle výzkumu prof. MUDr. Milana Adama, DrSc. a řady dalších vědců, splňovat následují čtyři kritéria:

1) Důležitý je obsah kolagenu, a to ve formě kolagenních peptidů, které jsou vstřebatelné a dostávají se do chrupavkových či kostních buněk. Obsah kolagenní bílkoviny v kloubní výživě je důležitým kritériem, neboť právě ona je výživou kostí i kloubů a přispívá k udržování jejich normální funkcí.

2) Obsah kolagenu by měl odpovídat denní dávce 3000 až 10000 mg.

3) Dále je vhodné, aby kloubní výživa obsahovala další důležité látky, jako jsou vitamíny, minerály nebo bylinné extrakty.

4) Obsahy těchto látek by měly být významné, blížící se 100 % doporučené denní dávky, mnohdy i více. Třeba vitamínu C by mělo být alespoň 80 mg.

Všem výše uvedeným kritériím odpovídá potravinový doplněk stravy Geladrink GeladrinkForte, který přispívá k přirozené regeneraci kloubů a komplexnímu posílená pohybového aparátu. Hlavní účinnou látkou Geladrinku Forte jsou tzv. kolagenní peptidy, které podporují a zvyšují tvorbu kloubního kolagenu. Ten představuje až 70 % sušiny chrupavek a je základní stavební bílkovinou, která tvoří pojivové tkáně našeho pohybového aparátu. Ochrana kolagenu je tedy nezbytně důležitá pro pevnost chrupavek a kloubních tkání. Peptidy rovněž napomáhají regeneraci ostatních tkání kloubního systému a přispívají k pohyblivosti kloubů.

Geladrink dále obsahuje vitamín C, který přispívá k přirozené tvorbě kolagenu důležitou pro normální funkci kostí a chrupavek a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (antioxidant). S ochranou buněk před antioxidanty pomáhají vitamínu C i další složky tohoto potravinového doplňku – Vitamín E, selen a mangan, který navíc přispívá k udržování pojivových tkání.

Doporučená cena Geladrinku Forte je 674 Kč (balení 420g dávka na 30 dní). Vybrat si můžete z příchutí jahoda, pomeranč, ananas, černý rybíz nebo višeň.

   
28.11.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme