.

Vánoční nadílka od Profimed: Luxusní péče o vaše zuby

Dárky

Vánoční nadílka od Profimed: Luxusní péče o vaše zuby

Máme rádi kosmetické dárky, řadě z nás by udělal radost balíček s perfektní a kvalitní péčí o chrup a ústa. Krásný úsměv a zuby jsou naší vizitkou. Proto vám chceme doporučit dárky od firmy Profimed, která se již řadu let specializuje na nabídku nejkvalitnějších pomocníků a přípravků, které nám usnadňují péči o zuby a ústa. Pokud máme zuby a dásně zdravé a dobře o ně pečujeme, předcházíme řadě problémů.

Pojďte se podívat na naše tipy, které by se vám mohli hodit pro vaše blízké jako dárek:

Waterpik® Waterflosser Traveler

WaterpikÚstní sprchy jsou velice efektivní přístroje pro péči o chrup v problematických místech.
Pulsující proud vody s regulovatelným tlakem pronikne s dokonalou šetrností tam, kam se běžnými prostředky dostaneme jen s problémy nebo vůbec. Irigátor tryská pod tlakem tenký paprsek vody a cíleně proplachuje mezizubní prostory a odstraňuje plak. Proud tekutiny má rovněž blahodárné účinky na dásně, které masíruje, zpevňuje a zlepšuje jejich kondici. Proud tekutiny čistí zuby 5x efektivněji než běžný kartáček.

Waterpik Waterflosser Traveler je jednoduchý na použití, nenáročný na prostor, vhodný na cestování a do malé koupelny. Součástí balení irigátoru jsou čtyři trysky. Klasická tryska, která je vhodná ke každodennímu použití, tryska Plaque seeker se třemi svazky vláken umožňujících důkladně čištění jako jednosvazkový kartáček, ortodontická tryska k použití při čištění fixních ortodontických rovnátek a tryska na jazyk, která odstraňuje povlak z povrchu jazyka. Irigátor je vybaven třístupňovou regulací tlaku vody a je tedy možné přizpůsobit sílu paprsku individuálním potřebám uživatele.
Irigátor může používat i více členů rodiny, stačí vyměnit čistící trysku.

Doporučená maloobchodní cena irigátoru je 2450 Kč s DPH. Waterpik Waterflosser Traveler si můžete zakoupit v prodejnách PROFIMED nebo na stránkách www.profimed.cz.

Philips Sonicare DiamondClean - luxusní péče o vaše zuby

Philips

Nejnovější design elektrického kartáčku Philips Sonicare: bílé elegantní tělo je velmi štíhlé a lehké, nenápadný displej je podsvícený bílými LED pro znázornění programu a zelenými pro stav baterie. Kartáček je vybaven zcela novými Diamond čisticími hlavicemi s hustými jemnými vlákny uspořádanými do snopců jež jsou rozmístěny ve tvaru diamantového brusu, aby dosáhly všech plošek zubu.

DiamondClean má nové programy pro bezpečné a šetrné odstranění zabarvení a oslnivý lesk. Tělo kartáčku se indukčně nabíjí ve skleněném poháru s integrovanou nabíjecí stanicí. Sklenice je tedy určena k výplachu po čištění zubů i pro nabíjení. Cestovní pouzdro je opatřeno standardní USB koncovkou pro pohodlné nabíjení na cestách i cestovní nabíječkou. Baterie vydrží nabitá 3 týdny (při standardním používání 2 x 2 min. denně).

Balení obsahuje: 1 sonický kartáček (tělo), 1 čisticí hlavici Standard, 1 čisticí hlavici Compact, 1 pohár s integrovanou nabíječkou, 1 cestovní pouzdro s integrovanou nabíječkou.
Doporučená maloobchodní cena je 4.990 Kč

Philips Sonicare DiamondClean si můžete zakoupit v prodejnách PROFIMED nebo na stránkách www.profimed.cz.

Pokud si koupíte Philips Sonicare DiamondClean, je pro prvních 99 zákazníků připraven krásný dárek: nahřívací plyšový lední medvěd, výška 30 cm, bílý. Lze ohřívat v mikrovlnné troubě nebo ochladit v chladničce. Hebký medvídek krásně voní po levanduli.

   
08.12.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme