Vánoční dárkové sady pro rok 2011 od Schwarzkopf Professional

Schwarzkopf Professional pro vás tradičně připravila vánoční balíčky plné luxusní vlasové kosmetiky. Jsou skvělým tipem na dárek, který potěší vaše blízké. V krásném vánočním balení najdete profesionální přípravky vlasové péče značek BC Bonacure a Essensity, stylingové značky OSiS nebo nové pánské značky [3D]MENSION.

BC BONACURE

Schwarzkopf Professional

Značka BC BONACURE letos nabízí pět druhů dárkových balíčků, takže nebude ochuzen žádný typ vlasů. Přípravky vlasové kosmetiky se skrývají v nádherných kosmetických taštičkách v prémiovém designu. Možná vás potěší i fakt, že nákupem těchto balíčků přispějete na dobrou věc. Z každého prodaného vánočního balení BC Bonacure totiž bude darován finanční příspěvek projektu Shaping Futures (“Vytváříme budoucnost“). Schwarzkopf Professional ve spolupráci se sdružením SOS Dětské vesničky tímto způsobem pomáhá najít pracovní uplatnění v kadeřnickém oboru talentovaným mladým lidem z rozvojových zemí.

Balíček Color Save potěší majitelky barvených vlasů, jejichž barva bude díky přípravkům intenzivní i po 30 umytích.

Vánoční balíček s přípravky Moisture Kick ocení ženy s normálními až suchými vlasy. Přípravky vlasy hydratují a dodávají jim hebkost, pružnost a zdravý lesk.

Pro vlasy nepoddajné až hrubé je ideální balíček Smooth Shine. Pečující řada s komplexem Ionic-Polymer-Shield uhlazuje dokonce i extrémně nepoddajné a krepaté vlasy a dodává jim zářivý lesk.

Pro zralé a křehké vlasy je vhodný exkluzivní balíček Time Restore - díky speciálnímu komplexu Q10 PLUS dodávají přípravky zralým vlasům podstatně více síly a potlačují projevy jejich stárnutí. Tento balíček je navíc jako jediný v prémiové zlaté taštičce.

Novinkou je inovovaná řada Repair Rescue pro poškozené vlasy s technologií Biomimetic Repair, která obnovuje vnitřní buněčnou strukturu vlasu a zároveň i jeho vnější povrch, a tím vlasy regeneruje a navrací jim optimální vzhled.

Balení obsahuje vždy šampon BC Bonacure 250 ml, kondicionér nebo kondicionér ve spreji 200 ml (v případě balíčku BC Time Restore Sprej pro hedvábný lesk 200 ml)
a kúru 200 ml (v balení BC Moisture Kick pak Pěnovou kúru 150 ml).

  • Doporučená prodejní cena balíčků BC Bonacure je 744 Kč.

ESSENSITY

Pro ty, kteří preferují kosmetiku s přírodními složkami a čistými organickými esencemi, je tu značka ESSENSITY. Tento rok nabízí balíček pro barvené vlasy obsahující šampon (250 ml) a kondicionér (200 ml). Nabídněte svým blízkým výjimečný zážitek s Essensity a k tomu navíc jako dárek profesionální mini plochý kartáč.

  • Doporučená prodejní cena tohoto balíčku je 525 Kč.

OSiS

Schwarzkopf Professional

Nesmíme zapomínat ani na vlasový styling. Proto je letos v nabídce i limitovaná vánoční edice balíčků OSiS. Pokud vás už nebaví nosit každý den stejný účes, není nic lehčího, než skoncovat se stereotypem pomocí jedinečného stylingu. Letos můžete vybírat ze tří druhů stylingovým balíčků OSiS: pro objem, pro uhlazení a pro super rovné vlasy.

Balíček pro objem obsahuje přípravek Body Me (150 ml) pro účesy plné objemu bez nepříjemného slepení vlasů a objemový sprej bez vody Glamour Queen (250 ml) pro fixaci a objem. Ve variantě pro uhlazení vlasů naleznete jemnou emulzi pro narovnávání vlasů Softn´Straight (150 ml) a kouzelný Magic (50 ml), sérum pro uhlazené a nepřehlédnutelně lesklé účesy. Pokud vaši blízcí touží po super rovných vlasech, věnujte jim duo Flatliner (200 ml), sérum pro žehlení vlasů, a super silný vlasový sprej Freeze (300 ml) pro dlouhotrvající fixaci super hladkého účesu.

  • Doporučená prodejní cena balíčků OSiS je 520 Kč.

[3D]MENSION

Schwarzkopf Professional

Přemýšlíte nad dárkem pro partnera či tatínka? Je tu balíček přípravků ze zbrusu nové pánské řady [3D]MENSION. Jedná se o první značku profesionální vlasové kosmetiky určené exkluzivně pro muže. Nabízí ucelený sortiment produktů pro péči, styling i tónování bílých vlasů navržených 100% pro muže. Vánoční balíček se stylovou pánskou kosmetickou taškou obsahuje dva nejoblíbenější pečující a stylingové produkty. Šampon pro vlasy a tělo (250 ml) vlasy neobyčejně osvěží a díky jemnému složení je vhodný také pro každodenní čištění pokožky. Tvarující vosk (100 ml) je ideální pro flexibilní fixaci a přirozeně vypadající styling.

  • Doporučená prodejní cena balíčku je 449 Kč.

Vánoce se pomalu blíží a atraktivní dárkové balíčky profesionální vlasové kosmetiky jistě potěší všechny vaše blízké. K dostání jsou v salonech Schwarzkopf Professional.

Reklama