nadomaPokud máte rádi vánoční atmosféru a zastihli jsme vás zrovna v přípravách na Vánoce, máme pro vás zajímavý tip. Na oblíbené stránce www.nadoma.cz je celý prosinec ve znamení Vánoc!

Vánoce na vás dýchnou hned při vstupu na tyto stránky. Virtuální adventní kalendář vám hned nabídne zajímavá vánoční témata. Každý den si můžete přečíst něco nového o historii Vánoc, tradicích, oslavách v jiných kulturách, nebo najít zajímavé tipy, jak vyzdobit domácnost, zabalit dárky a mnoho dalších. Chcete-li letos vyzkoušet nový recept a upéct jiné cukroví než obvykle, neváhejte a vyzkoušejte vánoční recepty. Odpovíte-li na vánoční soutěžní otázky, můžete se zařadit do soutěží a vyhrát zajímavé ceny.

Plánujete již co dobrého připravíte na váš vánoční stůl? Nalistujte si seznam receptů, který najdete zde. Lákadlům, jako jsou například mrkvové kuličky, medovník, párečky s listovým těstem nebo bramborový salát prostě neodoláte!

Soutěžíte rádi?

Udělala by vám výhra radost? Zapojte se do soutěží, které najdete v sekci soutěže.

Pokud jste se již pustili do vánočního úklidu, určitě máte pár vychytaných rad nebo fíglů. Ty můžete zúročit v aktuální soutěži, kterou najdete zde. V soutěži můžete vyhrát super pomocníky - přípravky Domestos.

Máte-li své osvědčené rodinné tipy, recepty a tradice, navštivte www.nadoma.cz a povídejte si o nich s ostatními čtenářkami. Každý den vás s Na Doma čeká nové překvapení. Užívejte si předvánoční čas a nechte se inspirovat.

Jak se na Vánoce připravujete vy? Napište nám o tom!

Reklama