ds

Hlavně neusnout na vavřínech, to by mohlo být heslo následujících dní. Ač Vánoce jsou již za dveřmi, spousta z nás nechává dárky na poslední chvíli a pak neví, kam dříve skočit. My jsme si pro dnešní den připravili inspiraci, co můžete darovat, případně čím se nechat od Ježíška obdarovat. V naší fotogalerii naleznete opravdu nepřeberné množství kosmetických vánočních balíčků.

Které ženě by neudělal radost krásný a především voňavý balíček, plný kosmetických produktů. To je sázka na jistotu a nedá se s tímto dárkem šlápnout vedle. My jsme pro vás vybrali nádherné sety, kterými jistě potěšíte nejednu ženu. Ve fotogalerii naleznete kazety pro maminky, babičky, sestřičky, ale i levnější varianty například pro kamarádky či kolegyně. Zde si to své najdou náročné i méně náročné, stačí si jen vybrat.

Nyní ovšem už nakoukněte do fotogalerie a inspirujte se.

Tip redakce:

Jistě velkou radost uděláte i krásným balíčkem HERBASPA, který obsahuje pět druhů nových koupelí. Balení obsahuje extrakty z léčivých bylin, díky kterým se i ta nejmenší koupelna promění v příjemné domácí lázně. Bylinné koupele HERBASPA si můžete vychutnat v pěti různých variacích: levandule, kosodřevina pěnivá a nepěnivá, lemongrass a máta.

Jeden sáček koupele HERBASPA obsahuje doporučené množství bylinného extraktu pro komfortní lázeň. Voňavou bylinnou koupel si připravíte při teplotě okolo 38° - 40° a doporučuje se v ní setrvat po dobu 20 minut.

Bylinné koupele HERBASPA zakoupíte na e-shopu www.herbadent.cz a ve vybraných prodejnách.

sd

Čtěte také:

Reklama