Již tuto sobotu 10. prosince se v sále Rondo Kulturního domu Elektra v Luhačovicích uskuteční velký benefiční Vánoční koncert dětem.

Vánoční koncert, určený především dětem a jejím blízkým, bude už tradiční tečkou charitativní práce občanského sdružení Korunka Luhačovice v roce 2011. Pod záštitou statutárního náměstka Zlínského kraje Libora Lukáše a patronací Ivany Gottové se uskuteční dne 10. prosince 2011 v sále Rondo Kulturního domu Elektra v Luhačovicích.

Výtěžek z benefičního vánočního koncertu věnuje KORUNKA LUHAČOVICE stejně jako v minulých letech potřebným, především opuštěným, nemocným a handicapovaným dětem.

deti

O úsměvy na dětských i dospělých tváří se postará například Ilona Csáková, Monika Bagárová nebo Ben Cristovao. Vystoupí i děti z dětských domovů ze Zlínského kraje.
Večerem bude provázet Petr Rychlý a Gabriela Partyšová. Spoluorganizátory benefiční akce jsou společnosti ROYAL SPA a Victoria Magic.

rychly

korunka

U vánočního stromečku, který na koncertě samozřejmě nesmí chybět, totiž nebudeme jen zpívat. Samozřejmě přijde i Ježíšek, který rozdá finanční šeky a dárky potřebným. Patří k nim několik dětí ze Zlínského kraje, které trpí vážným onemocněním či handicapem. Budeme se snažit splnit sny i dětem z dětských domovů ve Vizovicích a Bojkovicích a z kojeneckého centra Valašské Meziříčí, jehož je naše sdružení patronem,“ uvedla Veronika Záhorská, ředitelka občanského sdružení KORUNKA Luhačovice.

AS Media
Aneta Stolzová, Managing Director

Reklama