Vánoce jsou svátky, na které se většina z nás těší – na chvíle pohody se svými blízkými, na stůl plný dobrot, na dárky, které nás čekají pod stromečkem. Ovšem jejich vymýšlení dá někdy pořádnou práci. Nechte se inspirovat vánoční nabídkou kosmetických kazet a taštiček Radox. Originální dárková balení obsahující nejoblíbenější varianty sprchových gelů, koupelových pěn a deodorantů. Voňavé balíčky navíc krásně vypadají, takže zcela jistě budou vhodným dárkem pro každou ženu či muže pečující o svůj zevnějšek.

Ve vánočních drákových baleních Radox najdete nejoblíbenější kombinace voňavých koupelových pěn a povzbuzujících sprchových gelů. Obsahují také poslední novinky letošního roku – luxusní koupelové pěny Radox Heavenly a exkluzivní sprchové gely s perleťovým složením. Díky exotickým výtažkům a jemné nevšední vůni dopřejete své pokožce s těmito přípravky skutečně dokonalou péči a pocit luxusu.

Specialitou vánočních balíčků jsou tělová mléka, která jinak běžně v prodeji nejsou. Pokožku těla dokonale zvláční, hydratují a navíc příjemně provoní. Radost udělají též antiperspiranty a roll-on deodoranty s unikátním systémem otočení hlavou dolů. Díky sladěné vůni (v sadě se sprchovým gelem a tělovým mlékem) se budeme cítit příjemně svěží a sebejistí po celý den.

Bylinné složky a exotické výtažky v přípravcích Radox dopřejí vaší pleti hydrataci a dokonalou péči, s koupelovými pěnami poznáte absolutně uvolňující prožitky a sprchové gely vás nabudí energií. S bylinnou kosmetikou Radox si zkrátka budete moci dopřávat příjemné chvíle nejen o Vánocích. 

Tipy na vánoční balíčky najdete na www.radox.cz.

 

Reklama