.

Vánoční inspirace pro malé slečny od společnosti Mattel

Dárky

Vánoční inspirace pro malé slečny od společnosti Mattel

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy hledáte inspiraci, čím nejlépe potěšit své ratolesti? Mattel má pro vás tip na krásné hračky pro malé i velké slečny. Když dovolíte, seznámíme Vás s NOVINKAMI, které všechny děti potěší!

Nejznámější a nejprodávanější panenka na celém světě, která je součástí „rodiny panenek“ snad každé malé dívky. Panenka Barbie od společnosti Mattel. K panence Barbie si malé slečny mohu vybrat spousty doplňků, a proto se s Barbie nebudou nikdy nudit!

Barbie s pejskem v parku

mattelPanenka Barbie s velký pejskem a dvěma štěňátky jde na procházku do parku. Velký pejsek může malého nosit na zádech nebo může táhnout panenku Barbie na kolečkových bruslích.

Máte doma odrostlejší slečnu, která stále panenky miluje? Vsaďte na HIT letošního roku!
Pozvěte velké slečny do světa MONSTER HIGH!

Každý hrdina značky Monster Highä je jiná postava, buď dcera nebo syn pohádkové nebo filmové příšery, kterou všichni dobře znají. Třeba stylová vegetariánka Draculauraä (dcera mattelDrákuly), neobyčejně krásná milovnice dějepisu Frankie Steinä (dcera Frankensteina), smělá a odvážná milovnice koček Clawdeen Wolfä (dcera Vlkodlaka), nadšenec pro vodní sporty Lagoona Blueä (dcera Mořské příšery) nebo nejchytřejší se všech studentů Střední školy Monster High, milovnice knih Ghoulia Yelpsä (dcera Zombie). V Monster Highä nesmí chybět ani školní páreček, který tvoří Deuce Gordonä a Cleo de Nileä (syn Medúzy a dcera Mumie).

Podrobné informace o hrdinech Monster Highä a aktuální novinky z jejich života lze najít také na speciálních internetových stránkách www.monsterhigh.cz.

Kromě fotografií a popisu každé postavy zde na fanynky Monster Highä čekají různé on-line hry, soutěže, zábava a díly seriálu, věnovaného příhodám studentů „Upíří školy“.

I milovnice knížek si přijdou na své. Od září již mohou české teenagerky sledovat osudy hrdinů školy Monster Highä na stránkách prvního dílu románu Lisy Harrison „Monster Highä, S Příšerami v jedné lavici“. Knížku vypadá nakladatelství CooBoo společnosti Albatros Media. Česká knížka se prodává zároveň i na Slovensku.

mattel

   
13.12.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme