Těšíte se na Vánoce a už přemýšlíte, jak si ozdobíte stromeček? Poslední trendy ukazují na návrat k tradicím, tak proč nejít s nimi. K českým vánočním symbolům vždy patřila hvězda, která symbolizuje narození Ježíška a naplnění věčnosti. Nezapomněl na ni ani tradiční výrobce čokolád ORION a pro letošní Vánoce připravil novinku: čokoládovou Hvězdu ORION.Orion

V mnoha českých rodinách strojí vánoční stromeček děti. Ty za doprovodu pohádek velmi rády zavěšují na stromek ozdoby nebo čokoládové kolekce a těší se na štědrovečerní rozdávání dárků. Na jeho špičku však nedosáhnou a potřebují pomoc rodičů.

Připravte pro své nejmenší jedinečné čokoládové překvapení a usaďte na vršek stromečku zlatou čokoládovou Hvězdu ORION. Vyměňte špici za tradiční český symbol, který patří k nejstarším křesťanským prvkům vánoční výzdoby. Speciální stojánek snadno sestavíte a umístíte bezpečně na špičku stromku. Hvězda v koruně stromečku zazáří a dodá vašemu domovu příjemnou vánoční atmosféru. Při odstrojování stromečku na konci svátků si s celou rodinou pochutnáte na lahodné mléčné čokoládě ORION vyrobené z kvalitních ingrediencí.

Hvězdu ORION ale nemusíte schovávat pouze pro vánoční stromeček. Hezky se bude vyjímat i ve vašem okně, které zlatavě prozáří, nebo jako ozdoba štědrovečerního stolu a adventního věnce.

Hvězdu ORION koupíte v běžné maloobchodní síti za doporučenou cenu 99 Kč (100 g).

Náš tip: ORION Arabesky celomáčené a polomáčené (440 g, 400 g)

OrionPatříte mezi milovníky tradičních Arabesek a těšíte se, až si na nich o Vánocích smlsnete? Pak vás jistě potěší, že polomáčené a celomáčené Arabesky ORION jsou nyní máčeny v hořké čokoládě. Neodolatelná kombinace želé a hořké čokolády jistě potěší nejen vás, ale také vaše blízké. Arabesky najdete i ve variantách Banány, Želé a Veselé Arabesky.

Orion

Reklama