Blíží se vánoční svátky, na které se všichni těšíme. Na vánoční atmosféru, na sváteční chvíle, kdy jsou všichni pohromadě a rozdávají si dárky a na pochoutky na sváteční tabuli. Je tradicí, že sváteční pokrmy nejsou jen o štědrovečerní večeři. Většina z nás má svátky spojené s lahodnými pokrmy přes celé svátky, které vyvrcholí novoročním svátečním obědem. Kdo by také odolal – kromě normálních pokrmů, které připravujeme k obědu či večeři je celé Vánoce k dispozici sladké cukroví, pro návštěvy připravíme chlebíčky či jednohubky, Silvestr je především oslavou jídla a dobrého pití.

Svátky všichni milujeme, ale víme, že hned po nich budeme řešit nechtěná kila, která jsme nabrali a často už během nich žaludeční potíže z přejedení nebo ze špatné kombinace těžkých jídel. Náš organismus dostává o vánocích zabrat a to zejména trávicí systém.

Není nám dobře, pálí nás žáha, trápí nás průjem či zácpa

LepicolTyto stavy ohrožují správnou funkci střev a následně celkové zdraví. Zdravá střeva a jejich správné fungování – vstřebávání důležitých živin do těla a posun zbytků nestrávených zbytků  ven z těla, mají vliv zejména na imunitu a obranyschopnost celého organismu.

Je dobré zažívacímu systému pomoci, a to zejména v náročném vánočním období. Pro svou dobrou funkci střevo potřebuje, aby nezbytnou součástí potravy byla vláknina. Proto potíže s trávením můžeme vyřešit zvýšeným příjmem vlákniny, která usnadňuje průchod potravin střevem.

Chceme vám doporučit doplňky stravy, které střevům ulehčí a pomůžou správně pracovat.

Doplňky stravy Lepicol svým složením komplexně podporují funkci tlustého střeva. Díky užité vláknině vytvářejí potřebný objem stolice usnadňující hybnost a vyprazdňování a přispívají i k výživě sliznice střeva. Užité probiotické kultury Lactobacilů a Bifidobakterií jsou živé mikroorganismy lidského původu, které optimalizují složení mikroflory, což umožňuje předejít nebo zlepšit některé choroby. Trávicí enzymy přidané do Lepicolu Plus významně potlačují ke spokojenosti nemocných střevní diskomfort.

Pro řešení střevních potíží jako je zácpa, průjem, nepravidelná stolice, snížená imunita či hemoroidy je určena řada výrobků pro zdravá střeva a zažívání MEDICOL. Nejznámější Lepicol je přírodní produkt, obsahující vlákninu Psyllium, zdraví prospěšné bakterie (probiotika a prebiotika) a trávící enzymy, pro náš organismus velmi důležité, vhodná je také kombinace s Chlorellou Medicol.

Lepicol obsahuje:

Lepicol

PROBIOTIKA

5 kmenů - tzv. širokospektrální probiotikum s větším

účinkem než pouze 1 kmen (prokázáno odbornými studiemi)

PREBIOTIKA

inulín, podporující růst probiotik ve střevech

VLÁKNINA PSYLIUM

šetrně čistí střeva

LepicolPLUS TRÁVICÍ ENZYMY

napomáhají při trávení stravy

Lepicol napomáhá při trávení, je přírodní produkt bez vedlejších účinků a jakýchkoliv umělých složek (sladidla, příchutě apod.)

Lepicol a výrobky řady Medicol zakoupíte ve Vaší lékárně, prodejnách zdravé výživy nebo v e-shopu www.zdravastreva.cz/page/68316.e-shop . Pro odborné dotazy volejte zdarma na 800 100 665.

Více na www.medicol.cz a na www.zdravastreva.cz

Související články:

Zdravá střeva: názor odborníka

Myslíte o svátcích na své zažívací ústrojí?

Reklama