Každý rok se pečlivě připravujeme na svátky a zjišťujeme, jaké ubrusy, svícny a dekorativní předměty máme k dispozici. Večer rozsvěcíme světýlka, zapalujeme skořicové svíčky nebo svíce v adventním věnci. Je pro nás potěšením navodit si předvánoční čas včas.

Avšak pokud máte pocit, že by tato výzdoba potřebovala vylepšit, že Vám doma něco chybí pro dokonalost, tak právě nastal ten pravý čas. (Každý rok před svátky vytahujeme ubrusy, svícny, dekorativní předměty, které navozují předvánoční čas. Večer rozsvěcíme světýlka, zapalujeme skořicové svíčky nebo svíce v adventním věnci. Máte letos pocit, že by tato výzdoba potřebovala vylepšit? Že vám ještě doma něco chybí, aby předsváteční pohoda byla dokonalá? )

Vybrali jsme pro Vás zajímavé tipy, které ve své kolekci nabízí internetový obchod http://www.magnet-blanche-porte.cz/

Nechte se zlákat vánoční atmosférou už teď a prohlédněte si naše tipy. (Co jsme pro vás vybrali? Svítící větvičky, povlečení s vánočními motivy, ozdobný ubrus se světýlky...) Ano, jedná se o skvělé novinky, co říkáte. (No řekněte, už na vás také dýchla vánoční atmosféra?)

Svítící větvičky

retez svetylka

Tento svazek dekoračních větviček obsahuje celkem 100 žárovek. Výška cca 54 cm. Funguje na přiložený adaptér. Délka neosvětleného kabelu cca 5 m. Více naleznete zde.

Cena: 549 Kč.

 

 

Svítící napron

ubrusRozzáří Váš stůl! Ubrus /napron/ má uprostřed zlatavé zdobení z organzy a svítí díky malým žárovičkám. (Ubrus napron uprostřed se zlatavým zdobením z organzy, svítí díky malým žárovičkám.) Žádné kabely ani vlákna. Báječný nápad jak oživit Váš stůl! Rozměr 110 x 29 cm. Materiál 100% polyester. 20 žárovek. Funguje na 2 baterie 1,5V, nejsou součástí balení.
Více naleznete zde.

Cena 399 Kč.

 

Povlečení Chamonix

povlečeníLožní souprava s potiskem zimní krajiny a chaloupky. Klasické rozměry na jednolůžko, povlak na přikrývku 140x200 cm a povlak na polštář 70x90 cm se souvislým potiskem. Navíc nabízí povlak na polštář o rozměru 65x65 cm s lemem a panelovým vzorem. Materiál 100% bavlna.
Více naleznete zde.

Cena od 139 Kč.

 

 

Prostírání vánoční

prostirani

Tato sada ze žakárové tapisérie je prodávána po 2 nebo 4 ks se slevou. Rozměr 33x48 cm. Materiál 50 % bavlna, 50 % polyester. Více naleznete zde

Cena 248 Kč.

 

 

 

Andílci na zavěšení

delicci

4 andělíčci k zavěšení na stromeček nebo jinde ve Vašem interiéru. Pro romantickou atmosféru. Materiál plast, zlatá barva. Výška cca 6 cm. Více naleznete zde.

Cena 199 Kč.

 

Celou vánoční kolekci s tipy na dárky pro všechny členy rodiny naleznete na http://www.magnet-blanche-porte.cz/microsites/2010/vanoce/index.html

Reklama