Bulvár

Vánoční dárky VOM FASS potěší každého gurmána

Vánoce už klepou na dveře a tak je nejvyšší čas na pořízení vánočních dárků. Pokud zavítáte do prodejny VOM FASS v Korunní 19 v Praze, ocitnete se v gurmánském ráji.

V dlouhých regálech tu mají vyrovnané skleněné baňky s likéry a pálenkami všemožných barev, chutí a vůní. V pyramidě jsou pečlivě vyskládané dubové soudky s ušlechtilými rumy, vybranými whisky a špičkovými koňaky. V kameninových amforách najdete nepřeberné množství různě ochucených olejů a balzámových octů. Vše se tady stáčí do designových lahviček, které ručně popisují. Vánoční dárky VOM FASS jsou nejen krásné, ale i lahodné a pohladí každého obdarovaného na těle i na duši.

dárky

Pálenky, likéry, whisky…

V gurmánském ráji VOM FASS najdete širokou nabídku ušlechtilých destilátů - skotské a irské whisk(e)y, koňaky a rumy nejvyšší kvality, ovocné i smetanové likéry a nepřeberné množství různých pálenek. Ve speciální vánoční nabídce nechybí ani unikátní likéry, jako Vánoční likér, Likér z pečených jablek, Bombardino nebo Perníkový likér.

Oleje a balzámové octy…

Pestrá nabídka zahrnuje znamenité olivové oleje s nejrůznějšími příchutěmi, ořechové i semínkové oleje, které završí kulinární požitek z jídla. Vybírat můžete i z výjimečných octových specialit, které nadchnou každého gurmána, neboť promění i jednoduché jídlo v neobyčejnou lahůdku.

Atraktivní balení…

Ať zvolíte samostatnou lahvičku, degustační sadu či dárkový košík, vždy budete mít unikátní dárek, připravený přesně na míru každého obdarovaného. Lahvičky tady ručně popisují, takže je možné doplnit individuální text podle přání.

dárky

Zásilková služba…

Pokud nejste z Prahy, můžete využít zásilkovou službu. Stačí objednat požadované dárky mailem (info@vomfasspraha.cz) a dorazí vám poštou rovnou domů. Informace o všech produktech najdete na webových stránkách www.vomfasspraha.cz.

 

   
25.11.2015 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Danka05 [*]

  Tak musim řict, že já jsem taky letos nakupovala hodně přes eshopy ale jak jsem to nechala na poslední chvíli tak trnu aby to tu do středy vůbec bylo :D ale pán mi z ppl řikal že určitě v pondělí by mělo zboží byt u mě tak snad…

  superkarma: 0 22.12.2015, 22:52:26
 2. [4] je.michaela [*]

  To nemá chybu Sml16

  superkarma: 0 25.11.2015, 10:39:36
 3. avatar
  [3] kutliki [*]

  Jejich Třešňový likér s grappou je vynikající. Sml67

  superkarma: 0 25.11.2015, 10:27:41
 4. [2] bobani [*]

  vypadá to lákavě

  superkarma: 0 25.11.2015, 10:10:20
 5. [1] knihovna [*]

  Ano, poslechla jsem vás loni, na základě komerčního článku a udělala jsem dobře. Pojala jsem dárky v likérovém a sirupovém duchu. Rodina byla mile překvapena, pochutnala si a byla to příjemná změna. Pro mě taky pohodlí, že mi stačil jeden obchůdek pro skoro všechny dárky. Doma jsem si v klidu rozmyslela komu co a mailem jsem poslala mou objednávku. Tu jsem si pak na pokyn vyzvedla. Takže doporučuji, kdo chce zkusit zas něco nového a hlavně chutného a kvalitního! Sml67 A také příjemný personál.

  superkarma: 0 25.11.2015, 08:24:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme