Dárky

Vánoční dárky pro zdraví

Na Vánoce se těšíme celý rok. Jakmile se ale tyto svátky začnou blížit, začne většinou stoupat i hladina stresu. Musíme zařídit tolik věcí! Napéct cukroví, uklidit, napsat vánoční přání, naplánovat sváteční menu a samozřejmě také nakoupit dárky pro naše blízké. Pomoc je už na cestě! Výběr těch správných dárků pro vás letos bude úplná hračka. Společnost Walmark ČR přichází s nabídkou dárkových balíčků pro zdraví celé rodiny.

Hlíva ústřičná FORTE

WalmarkHlíva ústřičná je již staletí tradičně používána v Japonsku a Číně. Obsahuje řadu přírodních látek, vitamíny, minerály, stopové prvky a jiných látek, jako beta glukany, které jsou důležité pro vitalitu.

Hlíva ústřičná PLUS od společnosti Walmark je doplněk stravy s Echinaceou a Rakytníkem řešetlákovým. Obsahuje tak osvědčenou kombinaci přírodních látek pro podporu imunity.

Vánoční balení obsahuje 100 + 20 tablet ZDARMA. Navíc jako dárek získáte nůž značky Tescoma. Doporučená cena v lékárně je 465 Kč vč. DPH.

Omega 3 rybí olej

WalmarkDoplněk stravy Omega 3 rybí olej FORTE obsahuje vysoce koncentrovaný olej získaný z ryb žijících v chladných arktických mořích, který je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin – kyseliny eikosapentaenové (EPA) a kyseliny dokosahexaenové (DHA). Kyselina DHA je nezbytná pro mozek a zrak, kyseliny EPA a DHA pak pomáhají udržovat srdce zdravé.

Vánoční balení od společnosti Walmark obsahuje 120 + 120 tobolek ZDARMA. Navíc jako dárek získáte nůž značky Tescoma. Doporučená cena v lékárně 289 Kč vč. DPH.

Lutein FORTE 20 mg

WalmarkModerní doplněk stravy Lutein FORTE obsahuje pět pečlivě vybraných látek – lutein, zeaxantin, zinek a vitaminy A a E. Vitamin A a zinek přispívají k udržení normálního zraku. Zinek je důležitý pro správné střebávání vitaminu A, vitamin E a zinek pak působí jako antioxidanty a přispívají k ochraně buněk před oxidačním působením. Lutein FORTE je doporučován lidem, kteří mají unavené oči a lidem, kteří intenzivně pracují s počítačem.

Dárkové balení Lutein FORTE obsahuje 60 + 60 tobolek ZDARMA. Doporučená cena v lékárně je 445 Kč vč. DPH.

Mega Lecithin FORTE 1325 mg

WalmarkDoplněk stravy Mega Lecithin FORTE 1325 mg je bohatým zdrojem lecithinu v silné formě získaného ze sóje. Lecithin obsahuje velké množství kyseliny linolové, která pomáhá udržovat zdravou hladinu cholesterolu v krvi. Tato látka je řazena mezi fosfolipidy a je jednou ze základních stavebních složek buněčných membrán všech žijících organizmů.

Lecithin se vyskytuje ve vysokých koncentracích v důležitých tkáních, jako je mozek, játra, srdce, svaly nebo nervová vlákna. Také se účastní různých životně důležitých procesů, a proto je často využíván jako doplněk stravy.

Dárkové balení Mega Lecithin FORTE obsahuje 100 + 100 tobolek ZDARMA. Doporučená cena v lékárně je 295 Kč vč. DPH.

Coenzyme Q10

WalmarkDoplněk stravy Coenzyme Q10 dodává energii celému tělu. Koenzym Q10 se přirozeně vyskytuje v lidském těle, kde hraje jednu z klíčových rolí v získávání energie z potravy. Nejvíce Q10 obsahují srdce, plíce, játra, tedy orgány s největšími požadavky na energii.

Koenzym Q10 se účastní řady životně důležitých procesů, z tohoto důvodu je často využíván jako doplněk stravy. S věkem totiž dochází v orgánech k poklesu koncentrace Q10, proto je třeba jej pravidelně doplňovat.

Dárkové balení od společnosti Walmark obsahuje 60 + 60 tobolek ZDARMA. Doporučená cena v lékárně je 345 Kč vč. DPH.

Vápník – hořčík – zinek FORTE

WalmarkKombinace tří důležitých minerálů obohacená o vitamin D3. Vápník a hořčík pomáhají udržovat zdravé kosti a zuby i nervový systém. Zinek přispívá k udržení zdravé kůže, vlasů a nehtů. Spolu s vitaminem D3 pomáhá tento minerál podporovat také imunitní systém.

Tento produkt je vhodný pro starší lidi dlouhodobě upoutané na lůžko, pro osoby v rekonvalescenci, při zvýšené tělesné námaze, ženy v přechodu, ale ocení ho i ženy v období těhotenství a kojení.

Dárkové balení od společnosti Walmark obsahuje 150+50 tobolek ZDARMA. Doporučená cena v lékárně je 289 Kč vč. DPH.

   
17.12.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme