Reklama

Nadělte pod stromeček dárky, které vykouzlí vám nebo vašim blízkým nádherné vlasy. Přinášíme vám několik tipů.

glissŘada Gliss Kur Oil-In-Shampoo představuje zcela novou generaci „olejových“ šamponů. Na rozdíl od těch klasických přípravků je receptura těchto nových založena na inovativní mikro-olejové emulzní technologii s jemnými čisticími vlastnostmi, dokonce i s menším množstvím pěny. Výsledkem jsou hedvábně jemné vlasy se zářivým leskem. Ani stopa po zatížení nebo nežádoucí mastnotě.

syoss

Značka SYOSS přichází s inovativní řadou vlasové péče Purify & Care. Šampon a praktický kondicionér ve spreji obsahují recepturu s Lipid IQ technologií, díky které jemně odstraní nadbytečnou mastnotu u kořínků a konečkům poskytne odlehčenou péči. Výsledek? Vaše vlasy budou vypadat nádherně, svěže a budou uhlazené, jako byste se právě vrátila ze salonu.

 

revi

Revitalon Forte jsou kapsle k nitřnímu použití se speciální recepturou. Přinášejí vlasům a vlasové pokožce přirozenou výživu, která pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů a jejich vzhled. K hlavním účinným složkám přípravku patří aminokyseliny, vitamíny, minerální látky a rostlinné extrakty.

Základem každého vlasu je z 90 procent keratin. Jde o bílkovinu, složenou především z aminokyselin methioninu a cysteinu. Právě tyto zodpovídají za kvalitu vlasů. Čím více keratinu dokáže vlas vytvořit, tím je pevnější, lesklejší a tím více je schopen odolávat mechanickému zatížení a působení vlasové kosmetiky. Kapsle Revitalon Forte obsahují nejen základní kameny pro tvorbu keratinu, ale navíc vitamíny a minerální látky, např. vitamín C, B, biotin, zinek, selen, měď nebo křemík a rostlinné extrakty z kopřivy, přesličky rolní, prosa a pšeničných klíčků. Doporučená denní dávka je 1 kapsle denně po dobu 2 - 3 měsíců.

 

Rowenta SO CURLS je vskutku kouzelná kulma střídající rotacerow vlevo a vpravo, která vytvoří účes jako od špičkového kadeřníka.

INSTANT CURLING systém automaticky natáčí vlasy a během okamžiku vytvoří okouzlující vlny. Keramický turmalínový povrch s přirozenou ionizací chrání vlas, uhlazuje ho a dodává mu zářivý lesk.

 

manu

Jemný pivní vlasový šampon od značky Manufaktura s pivem, panthenolem, výtažkem z obilných klíčků, rašelinou a lanolinem zmírňuje lámavost vlasů, zpevňuje je, navrací jim přirozený lesk, dodává svěží vzhled a lehký tužící efekt. Díky obsahu chmelu podporuje růst vlasů a zklidňuje pokožku hlavy. Pivní vlasový šampon je k vlasům velmi šetrný a chrání je, je proto vhodný pro každodenní použití. S delikátní hořko-sladkou vůní.