Vánoční čas se blíží, a kdo nechce být překvapen, musí být připraven! A že s dárky nesmíme zapomínat na čtyřnohé miláčky, je zcela pochopitelné. Značka Fitmin představuje čtyři nejlepší tipy na dárky pro letošní Vánoce.

Nová superprémiová řada pro všechny typy koček

Fitmin

Hlavní složku nové řady pro kočky Fitmin Purity tvoří kvalitní čerstvé maso. Receptury jsou obohacené také o ovoce, zeleninu a léčivé bylinky. K dostání je celkem osm druhů dle potřeb kočky. V nabídce je například varianta pro kočky mlsné, kastrované, koťata nebo seniorky. Fitmin Purity se řadí mezi krmiva grain free, neobsahuje tedy žádné obiloviny, které by mohly být případnými alergeny. Doporučená maloobchodní cena 400g balení je 90 Kč, 1,5kg balení stojí od 299 Kč dle zvolené varianty a 10kg balení startuje na 1 599 Kč. V desetikilové variantě navíc zákazníci najdou překvapení – hračku pro kočky v podobě myšky (akce platí do vyprodání zásob).

Zdravá odměna pro psy

Fitmin

Pochoutka Fitmin Snax je 100% přírodní pochoutka, vyráběná z čerstvého masa a lehce stravitelné extrudované rýže. Jde o jednoproteinovou hypoalergenní pochoutku, vyráběnou přirozenou cestou – sušením s důrazem na kvalitu surovin. Neobsahuje umělá barviva, konzervanty, pšenici ani jiné náhražky. K dostání je ve čtyřech variantách – hovězí játra s rýží, drůbeží maso s rýží, jehněčí maso a vnitřnosti s rýží a zvěřina s rýží. Balíček obsahuje dvě pochoutky ve tvaru kosti (cca 10 cm). Doporučená maloobchodní cena balíčku Fitmin Snax je 39 Kč. K dostání je u vybraných prodejců nebo na e-shopu Fitmin.

Olej s praktickou odměrkou

FitminZa studena lisovaný lososový olej Fitmin, získávaný z norských lososů, je velmi kvalitním zdrojem omega-3 a omega-6 mastných kyselin, nezbytných pro zdravý růst a vývoj jedince. Nejenže jeho chuť psi milují, navíc jim zlepšuje kvalitu srsti, zvyšuje soustředěnost, podporuje imunitu a posiluje cévní systém i mozkovou činnost. Doporučená cena lososového oleje Fitmin v objemu 1 l je 279 Kč. K dostání je u vybraných prodejců nebo v e-shopu Fitmin.

 

Krmivo na míru

Superprémiová krmiva z výživového programu Fitmin vynikají svou recepturou, obsahem čerstvého masa a játrovým povrchem granulí pro neodolatelnou chuť. Vybírat můžete ze tří variant dle velikosti psa – MINI, MEDIUM a MAXI – a dále podle věku a jeho aktivity. Výživový program Fitmin je navržen tak, že pokryje celé životní období psa od štěněte až po seniora. Krmiva se ve skupině liší podílem jednotlivých surovin, který je zohledněn potřebou živin a energie. Doporučená cena 3kg balení začíná na 259 Kč vč. DPH. K dostání je u vybraných prodejců nebo v e-shopu Fitmin.

Více inspirace pro čtyřnohé mazlíčky najdete na stránkách www.fitmin.cz

Fitmin

Reklama