Vánoce se blíží mílovými kroky a někteří zas a znovu stojí před velkým dilema čím obdarovat své nejbližší. Ti šikovnější už začali s pořizováním vánočních dárků s předstihem a teď už jenom čekají na to, až přijde „den D“. Pro ty ostatní máme hned několik tipů.

Pokud patříte mezi ty, kteří si nákup dárků nechávají na poslední chvíli, buďte v klidu. Vánoční přípravy a nákup dárků jde vyřešit i bez stresu. Známe totiž místo, kde nakoupíte vše pod jednou střechou a bez zbytečného stresu. Tím kouzelným místem je prodejna KiK, která nabízí sortiment pro ženy, děti, muže a navíc zde pořídíte i aktuální vánoční dekorace.

Dárky pro maminku, babičku, sestru i přítelkyni

Kik

Obdarovat ženu je někdy snadnější, než se na první pohled zdá. Spousta žen potěší například kvalitní spodní prádlo. Co třeba hezký krajkový set? Vybírat můžete z různých barev i velikostí. Dalším vhodným tipem na dárek je pyžamo nebo noční košile. Pokud se letos chystáte na hory, nebo holdujete zimní turistice, potěšíte ženu praktickým termoprádlem. V KiKu můžete vybírat také z bohaté nabídky módních doplňků či bižutérie.

Kik

Muži to rádi praktické

KikPokud přemýšlíte nad dárkem pro svého muže, tatínka, bratra, vydejte se cestou praktických dárků. Typickým dárkem, který nikdy neurazí, jsou například ponožky. Zkuste letos sáhnout po ponožkách v zajímavých barevných kombinacích. Jsou moderní, stylové a rozhodně zaujmou. Pokud si říkáte, že ponožek už bylo dost a chcete vyzkoušet něco nové, zkuste třeba softshellovou bundu. Sportovci zajisté ocení její pohodlí a hlavně její funkční stránku. Softshellové oblečení totiž skvěle ochrání před zimou, větrem i deštěm. V KiKu jsou k sehnání v několika barevných variantách i velikostech.

Kik

Jak udělat radost nejmenším

Kik

Při výběru dárku pro děti je důležité myslet především na jejich věk. Pravdou je, že děti mají rády hračky v každém věku. Ale jak vybrat tu správnou? Možností je několik. Můžete společně napsat Ježíškovi nebo je vezměte do KiKu. Pak už stačí jenom sledovat, při které z hraček se jim rozzáří oči. Kromě hraček můžete vybírat z bohaté nabídky dětského oblečení a doplňků, jako jsou zimní čepice či šály.

Kik

Vánoční kouzlo u vás doma

Kik

Vánoční atmosféra je už cítit na každém kroku. Obchodní centra a také ulice se zahalili do světel a všechno se krásně třpytí. Vytvořit vánoční atmosféru doma je teď víc než snadné. Stačí k tomu trochu fantazie. Na inspiraci narazíte už při vstupu do prodejny KiK. Nepřehlédnutelné jsou LED dekorace, dřevěné hvězdy či stromečky a samozřejmě svícny, které dotvoří vánoční pohodu. Za zmínku také stojí světelné řetězy, které využijete ne jenom na stromeček, ale také na výzdobu oken či balkónu. Z bohaté nabídky si vybere skutečně každý. Přesvědčte se sami a navštivte nejbližší prodejnu KiK.

Kik

Chcete zjistit, zda je prodejna KiK ve vašem regionu? Využijte vyhledávač, díky kterému zjistíte, zda se prodejna nachází ve vaší blízkosti a jakou má otevírací dobou. Aktuální nabídku produktů sledujte na facebookovém profilu KiK a připojte se k více jak 325 tisícům fanoušků chytrého nakupování. Chytrou inspiraci pro Ježíška od KiK najdete na stránkách www.oblekamesechytre.cz

Reklama