Zatímco někdo si promýšlí vánoční dárky několik měsíců předem, řada z nás naopak volí kvůli mnoha povinnostem variantu last minute. Ať už patříme mezi pilné shromažditele vánočních překvapení či nikoliv, hezkým dárkovým setem s kvalitní kosmetikou nikdy nešlápneme vedle. Pro něžné pohlaví je takový dárek zkrátka vždy milým potěšením a uděláme jím radost. Pomocnou ruku s mnoha atraktivními dárkovými sety, které obsahují praktické kosmetické přípravky a současně i velmi dobře vypadají, nabízejí také sítě parfumerií Marionnaud. Právě zde můžeme vybírat mezi dárkovými balíčky s nejrůznějším obsahem, vhodným pro všechny věkové kategorie, z těchto značek: Marionnaud Bath Line, Marionnaud Make up, Baylis & Harding a Watson.

Voňavé sprchové gely s vánočními motivy na obale, sety s vonnou svíčkou či jiným dárkem navíc, atraktivní znovu využitelná balení v podobě kosmetických etují - tím vším jsou jedinečné vánoční edice kosmetiky v síti parfumerií Marionnaud. Vybereme z nich vhodný dárek pro všechny věkové kategorie - neteř potěší set dekorativní kosmetiky, maminka uvítá balení kosmetiky v elegantním košíku, babička se zaraduje nad sadou tuhých mýdel, kamarádka ocení relaxační koupel v sadě s luxusním ručníkem. Z čeho všeho tedy můžeme vybírat?

MARIONNAUD BATH LINE

MARIONNAUD BATH LINE

Značka koupelové kosmetiky Marionnaud přináší pět přípravků, jejichž vůně je inspirována oblíbeným kandovaným pomerančem s mandlemi. Vybírat můžeme z těchto variant:

Jemný sprchový krém v hravém obalu s lahodnou vůní kandovaného pomeranče a mandlí dokonale umyje pokožku a zanechá ji krásně hebkou. K dostání v síti Marionnaud 250 ml za cenu 179 Kč.

Tělové mléko s vánoční vůní je skvělým doplněním péče po sprchování. Snadno se vstřebává, hydratuje a zanechá pokožku hebkou bez mastného filmu. Celé tělo se zahalí do výjimečné vůně kandovaného ovoce. K dostání v síti Marionnaud 150 ml za cenu 149 Kč.

Dvanáct perel do koupele vytvoří relaxační koupel s neodolatelnou vůní kandovaného pomeranče a mandlí. Zajímavý tubus, do kterého jsou perly ukryty si jistě najde své další uplatnění. K dostání v síti Marionnaud 12 x 3,5 ml za cenu 129 Kč.

V malé praktické etuji na zip se skrývá voňavá sada - malý sprchový krém s tělovým mlékem, oboje vonící po kandovaných pomeračních a mandlích. Jako dárek navíc je přibalena mycí houba. K dostání v síti Marionnaud za cenu 259 Kč.

Voňavý vánoční sada se sprchovým krémem a tělovým mlékem skrývá milé překvapení, po vánoční pochoutce - kandovaném ovoci vonící svíčku. K dostání v síti Marionnaud za cenu 399 Kč.

Více na www.Marionnaud.cz

Reklama