.

Vánoční dárek pro vás i vaše bydlení

Dárky

Vánoční dárek pro vás i vaše bydlení

Chcete se o letošních Vánocích vyhnout tradičním tunám kosmetických balíčků, nepovedeným zážitkovým poukazům či praktickému oblečení? Existují dárky, které s radostí budete kupovat i rozbalovat. Takové jsou například obrazy na míru. Na webových stránkách www.obrazynamiru.cz jich najedete přes 20 000. Pokud vás neupoutají filmové hvězdy v čele s rozpustilou Marilyn, ani reprodukce nejslavnějších malířů, můžete si nechat vyrobit svůj vlastní originál. Stačí jen poslat fotografii a za sedm dní dáte svým stěnám nový rozměr.

large imageZ vlastní fotografie uměleckého dílo velkých rozměrů

Pokud chcete být originální a pod stromečkem vidět nejen překvapené, ale především šťastné tváře svých blízkých, nebojte se trochu experimentovat. Vyberte si nejoblíbenější snímek, který jste pořídili, a udělejte z něho obraz, jenž ozdobí váš interiér. Fotografii stačí jednoduše nahrát na webovém portálu obrazynamiru.cz, vybrat si rozměr, druh potištěného materiálu (plátno, fotopapír, kapa deska) a rámování. Do jednoho týdne budete mít své vlastní umělecké dílo u sebe doma.

Obrazy na míru - 0011054049Od provokativní Marilyn po panensky čistou přírodu

Společnost Profimedia má ve svém portfoliu přes 20 000 obrazů, ze kterých si vybere každý. Pozvěte si hvězdy domů
a rozhodněte se, která z nich vám bude dělat společnost. Marilyn Monroe, Audrey Hepburn nebo Tom Cruise? Nostalgické duše okouzlí kolekce retro plakátů nebo černobílá klasika. Lidskou stopou nedotknutá příroda, reprodukce slavných uměleckých děl či ojedinělá architektura jsou další motivy, kterými si můžete oživit svoje bydlení.

obrazFototapety pro neotřelý interiér

Už dávno neplatí, že tapety se hodí jen do socialistických interiérů 70. let minulého století. Existují jejich nové varianty, fototapety, které naopak dodají interiéru na jeho jedinečnosti. Dobře zvolená fototapeta navíc může opticky zvětšit vnitřní prostor a kompletně změnit atmosféru v bytě nebo domě. Jejich aplikace je jednoduchá a pro svoji funkčnost skloubenou s estetikou jsou velmi oblíbené u bytových designérů. Výhodou fototapet je možnost jejich umývání. K dispozici jsou klasické náměty (lidé, příroda, jídlo a pití, atd.), ale též ikonické historické snímky, reprodukce dobových a filmových plakátů nebo slavných malířských děl.Obrazy na míru - 0056822915

Dárkové poukazy

Netroufnete-li si sami vybrat motiv, ale nápad s obrazem na míru se vám líbí, využijte možnosti dárkových poukazů. Ty jsou k dispozici v  hodnotách 1000,-, 2000,-, 5000,- Kč. Možné je nechat poukaz vytisknout (nebo zaslat e-mailem) také v jiné hodnotě dle přání dárce (až do 16 000,- Kč).

   
18.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme