Firma Braun vám přináší tipy na štědrovečerní překvapení. Holicí strojek je ideální vánoční dárek téměř pro každého muže. Ženu můžete obdarovat epilátorem a čistícím kartáčkem 2v1.

Braun

Braun cruZer 5 Face

Ideální pro muže partnera, který o sebe rád pečuje? Co takhle praktický dárek v podobě holicího strojku? Vyberte mu Braun cruZer 5 face - univerzální holicí strojek pro jedinečný a moderní styling vousů. Změní jakýkoli porost na obličeji ve stylově tvarovanou bradku, hladce oholenou tvář, přesně zastřižené tvary nebo jasně vymezené linie. Je plně omyvatelný a nabízí síťové i akumulátorové použití.

Braun

Mimořádně široká holicí hlava Braun cruZer 5 face umožní pohodlně oholit větší plochy, zatímco špičková technologie SmartFoil účinně zachytí vousy rostoucí různým směrem. Se strojkem cruZer5 face váš muž dosáhne mimořádně hladkého oholení s menším počtem tahů a je tak ideální i pro muže s citlivou pokožkou. Pokud nepreferuje vždy hladké oholení, s holicím strojkem Braun cruZer 5 face nemusí dělat kompromisy ve svém stylu. Je opatřen výsuvným hřebenem pro zastřihování vousů na čtyři různé délky - od krátkých vousů po plnovous.  Holicí strojek Braun cruZer 5 face  byl také stvořen i pro jasně vymezené linie. Speciální nastavitelný zastřihovač se dvěma stranami usnadňuje práci na detailech vzhledu. Doporučená maloobchodní cena je 1 899 Kč.

Braun Face

Všichni dobře víme, že důkladná každodenní péče o pleť hraje důležitou roli pro mladistvý vzhled.  A správné čištění je základ krásné pleti, protože pokud vaše pleť není adekvátně vyčištěná, póry se ucpávají a účinné látky z krémů a pečujících přípravků se nemohou do pokožky dobře vstřebat.

Braun

Mezi ideální pomocníky, kteří vám pomůžou se postarat o efektivní čištění pleti je Epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face. 100% vodotěsná pomůcku se zabývá dvěma základními kosmetickými požadavky – precizní odstranění chloupků na obličeji a hloubkové čištění pórů. Obličejový epilátor jemně odstraní chloupky 4x kratší než vosk, zatímco obličejový kartáček 6x účinněji čistí pleť do hloubky než manuální čištění. Testované dermatology, každý kartáček využívá stovky mikrooscilací za minutu, aby odstranil nečistotu a zbavil pokožku odumřelých buněk, zatímco deset tisíc štětin důkladně a hloubkově čistí póry. Chtěla byste kartáček vyzkoušet, ale bojíte se o svou citlivou pleť? Braun představil tři nové náhradní kartáčky – kartáček pro velmi citlivou pokožku, peeelingový kartáček a kosmetická houbička pro aplikaci krémů nebo make-upu.   

 

Soutěžní otázka:

Které slavná herečka se stala tváří značky Braun?

a) Sharon Stone

b) Cindy Crawfordová

c) Jessica Alba

Pro nápovědu navštivte: www.braun.com/cz.

Reklama