.

Vánoční balíčky pro malé parádnice a parádníky

Dárky

Vánoční balíčky pro malé parádnice a parádníky

Možná už vaše ratolesti vyrostly do věku, kdy už je hračky moc nezajímají a pod stromečkem ocení spíš nějakou parádu. Už máte promyšleno, co hezkého na sebe jim pořídíte, ale znáte děti. K tzv. měkkým dárkům určitě přivítají i nějakou „maličkost“.

Dejte svým dárkem najevo, že už jsou velké a můžou o sebe pečovat samy. Pocit, že mají svůj vzhled ve své režii, jim určitě dodá sebevědomí a udělá radost. To samé vaši „malí páni“.

A nejen to. Naučí je o sebe pečovat, což určitě oceníte i vy.

Nadělte jim pod stromeček vlastní kosmetický balíček, který obsahuje dětskou pastu, šampon a sprchový gel.

Přípravky jsou vyvinuty speciálně pro děti. Jsou šetrné, mají příjemnou vůni a co je pro děti hodně důležité, krásný obal, který nikoho nenechá na pochybách, komu patří.

Takovým dárkem určitě nezklamete a šibalské jiskřičky v očích vašich malých slečen či kluků vám budou určitě tou největší odměnou.

Doporučujeme vám tyto produkty:

kolekceSmíšené kolekce pro vaše děti:

  • Pro dívky je připraven balíček s jahodovou zubní pastou značky Vademecum (50 ml), šamponem Schauma pro snadné rozčesávání (250 ml) a jemným sprchovým gelem Fa Kids (250 ml).

DMOC: 169,90 Kč

  • Pro chlapce je zde sada se zubní pastou pro odvážné piráty Vademecum (50 mlkolekce), šampónem Schauma (250 ml) pro malé rošťáky a sprchovým gelem Fa Kids (250 ml), kterému se neubrání žádné nečistoty.

DMOC: 169,90 Kč

   
20.11.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme