Jaká jsou naše hodnocení? Vše dopadlo skvěle! Osobně neznám žádnou ženu, která by odmítla skleničku Baileys, s pár kostkami ledu. Naše čtenářky i bloggerky se shodly, že likéry Baileys jsou prostě bezkonkurenční! Někdo více preferuje klasickou variantu s tradiční recepturou a nezaměnitelnou chutí, jiní naopak Baileys Chocolat Luxe s čokoládou, ale vždy je tato volba spojena s naprostou spokojeností. Oba likéry jsme si na vánoční akci užili a dopřáli podle chuti.


Podívejte se na naše snímky, jak byly čtenářky i bloggerky spokojené. Určitě můžeme oba likéry vřele doporučit!Co jsme testovali:

Baileys Original

Tradiční receptura a nezaměnitelný chuťový profil originálního smetanového likéru zaručují kvalitní suroviny, jako pravá, alespoň tři roky stará whisky, čerstvá smetana a kakaové boby. Prožijte sladké vánoční svátky s lahodnými tóny smetanového likéru, který si nejlépe vychutnáte na ledu, nebo ve vaší oblíbené kávě!

Baileys Chocolat Luxe

Unikátní spojení pravé belgické čokolády a jemné chuti originálního irského likéru Baileys představuje Baileys Chocolat Luxe. Prémiový likér kromě vynikající jemné irské whisky a čerstvé smetany obsahuje také speciálně vybranou čokoládu z Belgie s vysokým až 45% podílem kakaových bobů s příměsí vanilky z Madagaskaru.

Vyzkoušeli jsme a ochutnali tento recept: Baileys cupcakes

- 225 ml krémového likéru Baileys Original
- 250 g hladké mouky
- 3 čajové lžičky kypřícího prášku
-  1 čajové lžičky soli
- 125 g hnědého cukru
- 1 střední vejce
-  90 ml rostlinného oleje
- 1 pomeranč
- 50 g tmavé čokolády

Postup:

1. Předehřejte troubu na 190°C.
2. Do mísy si připravte všechny suché ingredience - mouku, kypřící prášek, sůl, hnědý cukr. V jiné nádobě vymíchejte z Baileys, vejce a oleje hladkou směs.
3. Do tekuté směsi postupně přisypávejte suché ingredience a důkladně promíchejte metličkou.
4. Na plech si vyskládejte papírové košíčky a naplňte je připraveným těstem. Pečte 25 – 30 minut, dokud těsto nezezlátne. Poté nechte vychladnout.
5. V horké lázni si rozpusťte tmavou čokoládu a důkladně míchejte, dokud se nerozpustí.
Jakmile jsou cupcaky vychladlé, ponořte je kloboučky do čokolády. Nechte ztuhnout a ozdobte čokoládovými vločkami, nebo marshmallow.
 
Vyzkoušejte je, jsou skvělé!
 
Pokud hledáte vánoční dárek, který potěší, pak určitě Baileys Original nebo Baileys Chocolat Luxe přinese mnoho radosti!

Naše články:

Oslaďte si Advent s Baileys
http://zena-in.cz/clanek/osladte-si-advent-s-baileys
 
Belgická čokoláda ve spojení s irským likérem? Zaručeně pohladí vaše chuťové pohárky! http://zena-in.cz/clanek/belgicka-cokolada-ve-spojeni-s-irskym-likerem-zarucene-pohladi-vase-chutove-poharky
 
Lámete si hlavu nad tím, jak obdarovat své blízké? Máme pro Vás vánoční TIP! http://zena-in.cz/clanek/lamete-si-hlavu-nad-tim-jak-obdarovat-sve-blizke-mame-pro-vas-vanocni-tip

Reklama