Milé čtenářky, zveme vás na naši čtenářskou akci, na které budete moci otestovat a vytvořit si krásný účes s kulmou Rowenta SO CURLS a ochutnáte oblíbený Bohemia sekt. Akce se bude konat v pondělí 5. prosince od 16:00 v prostorách Tančící kuchyně.

holky

Partnerem akce je Rowenta SO CURLS, kterou na místě otestujeme a vyzkoušíme

SO CURLS je vskutku kouzelná kulma střídající rotace vlevo a vpravo, která vytvoří účes jako od špičkového kadeřníka. INSTANT CURLING systém automaticky natáčí vlasy a během okamžiku vytvoří okouzlující vlny. Keramický turmalínový povrch s přirozenou ionizací chrání vlas, uhlazuje ho a dodává mu zářivý lesk.

Kulma je vhodná pro všechny typy vlasů a podle toho lze nastavit teplotu bez obav z poškození – stupeň 1 pro jemné vlasy (170 °C), 2 pro normální vlasy (200 °C), 3 pro silné a odolné vlasy (230 °C). Lze vytvořit 4 druhy účesu – doba pro jejich vytvoření je kontrolována elektronicky, nedochází tedy k přehřátí vlasu. Zbytková vlhkost ve vlasu totiž zajišťuje pružnost a trvanlivost vytvořené vlny.

curl

Nová kulma Rowenta So Curls má sofistikovaný design. Ergonomický tvar usnadňuje zachycení pramene vlasů, a to i vzadu na hlavě. Zahřeje se během necelé půl minuty a kontrolka oznámí připravenost k provozu. Otočná šňůra dlouhá 1,8 umožňuje komfortní manipulaci. A samozřejmostí je ohled na úsporný a bezpečný provoz: Po 1 hodině provozu se přístroj automaticky vypne, po 20 minutách klesá teplota na úsporný režim 50 °C.

Více najdete na www.rowenta.cz

Na co dalšího se můžete těšit? Připijeme si lahodným sektem od Bohemia Sekt, ovoníme krásné vůně od značky Avon. Každá účastnice akce si odnese tašku plnou dárků se stylingovými produkty pro krásné vlasy od značky Taft a Go2be od firmy Henkel.

Na tuto akci vybereme celkem 10 čtenářek, pro které bude připravený skvělý program, představení Rowenta SO CURLS, testování Bohemia sektu, občerstvení a na konci akce si každá odnese dárečky.

Chcete se zúčastnit naší čtenářské akce? Vyplňte náš krátký dotazník.

Dotazník najdete ZDE.

Reklama