Dobré pondělní ráno, určitě si říkáte, ta se s těmi Vánoci snad zbláznila! Měsíc říjen sotva skočil do druhé půlky a počasí je pomalu na krátké rukávy. Ovšem obchody zaplavily vánoční ozdoby a čokoládové figurky!

A na sociální síti jsem včera dokonce zahlédla obrovský vánoční strom, který u vchodu vítá návštěvníky jednoho supermarketu.

fifidee

O kousek níže jsem zahlédla anketu dalšího z prodejců, který se dotazoval, zda-li se už těšíme na Vánoce? Jaké si myslíte, že byly odpovědi? Vesměs negativní. To je taky nápad, evokovat vánoční náladu uprostřed října a připomínat lidem, že je nejvyšší čas myslet na nákup dárků. Připomínat jim, že zas utratí horentní sumy, někteří se dokonce zadluží pro imaginární pocit pohody.

vanoce

Jak to vidíte vy? Máte jako na povel vánoční náladu, když uprostřed podzimu vejdete do vaší samoobsluhy a z regálů se valí vánoční zboží? Přemýšlíte už o dárcích a vánočním cukroví?

Jaké byly Vánoce vašeho dětství? Jak voněly? A co vám první připomnělo, že už jsou za dveřmi?

Pište do diskuze, jak se nejlépe ubránit vánočnímu nátlaku. Tři nejlepší příspěvky, které budou obsahovat zaručený návod, odměním malým dárkem.

 

Reklama