.

Vánoce v gurmánském stylu & tipy na dárky od značky Pâté du Chef

Dárky

Vánoce v gurmánském stylu & tipy na dárky od značky Pâté du Chef

Pâté du ChefPodíváme-li se do kalendáře, zjistíme, že se pomalu ale nezadržitelně blíží období pevně spjaté s Vánocemi. Letos máte navíc možnost udělat z vánočních svátků ojedinělý gurmánský zážitek. Značka paštik Paté du Chef přichází s tipem, který potěší nejen gurmána, ale i člověka se smyslem pro originalitu. Pro letošní rok připravila značka Pâté du Chef vánoční duopacky obsahující dva druhy paštik a dárek, nůž určený na jejich porcování. Duopacky jsou dodávány na český trh ve třech variantách. Jednou z nich je například kombinace Paštiky s kachními játry v černém pepři a Bruselské paštiky s brusinkami. Dalším tipem na vánoční dárek jsou rovněž paštiky v keramických nádobách různých tvarů, jako například paštika Pâté du Chef se šampaňským v keramické formě tvaru lahve. Ta zaujme nejen na silvestrovské párty, ale navíc je možné ji využít na zapékání.

„Stejně jako minulý rok jsme i letos přistoupili k výrobě vánočního sortimentu, který byl v loňském roce mezi našimi zákazníky velice oblíbený,“ říká Tereza Nováková, brand manager značky Pâté du Chef. „Na vánoční výrobky pozitivně reagovali naši zákazníci, kteří si tyto produkty zakoupili jak k vlastní konzumaci, tak i jako dárek pro své blízké. Naše letošní vánoční nabídka je ještě zajímavější, protože jsme ji obohatili o více variant duopacků, vánočních dortů a také paštik v keramických formách,“ dodává Tereza Nováková.

Pâté du Chef

Varianty vánočního duopacku jsou tři: první je duopack obsahující Paštiku s kachními játry v černém pepři a Bruselskou paštiku s brusinkami, druhá varianta nabízí Paštiku s kachními játry v zeleném pepři a Paštiku s kachními játry. Třetí variantou je Paštika s kachními játry v černém pepři

a Paštika s kachními játry v bylinkách. Jako dárek obsahují všechny duopacky speciální nůž, určený přímo k servírování těchto lahodných paštik.

Krásné prožití Vánoc přeje značka Pâté du Chef!

   
02.12.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme