Podle statistik vyplývá, že jsou v roce dvě vlny, kdy se rodí více dětí. První je jarní vlna (březen, duben, květen) a druhá vlna je na konci září a začátkem října. Je jasné proč - mohou za to Vánoce!

sexVšichni se těšíme na Vánoce, jak si užijeme jídla, pití, sváteční pohody, kontaktů se svými blízkými. Na dny volna, kdy si budeme dělat, co chceme. A jak je vidět, děláme opravdu to, co nás těší. Podle statistik vyplývá, že jsou v roce dvě vlny, kdy se rodí více dětí. První je jarní vlna (březen, duben, květen) a druhá vlna je na konci září a začátkem října. Je jasné proč. Když jsme na dovolené, nemusíme myslet na práci a ten všeobecný stres, více ženám se podaří otěhotnět. Také je to proto, že na sex máme víc času. Těšíme se na dovolenou s partnerem, pohoda nepanuje jen v tom, že chodíme na výlety, válíme se na pláži, ale také že si užíváme romantiky. To samé se opakuje o vánočních svátcích. Lidé se mají rádi a svou lásku přenášejí i do intimní oblasti - je více času a pohody.

Jak to máte vy? Máte děti, které jste zplodily v těchto dvou obdobích? Nebo jste samy plodem lásky z dovolené či Vánoc? Já musím za sebe říct, že to mám půl na půl. První syn je narozen v květnu (otěhotněla jsem v srpnu) a druhý synek je čistý Silvestránek. Ano, bylo to přesně na Silvestra roku 2000 a narodil se první týden v říjnu. Mám dva sourozence a všichni jsme byli počastí na letní dovolené. Máme narozeniny v dubnu a v květnu. Naši bydleli s babičkou v jednom bytě a myslím, že když někam vyrazili pryč, děly se hotové orgie.

Těšíte se na Vánoce?

Tak vám přeji krásné svátky, a ať se vám hezky zadaří, pokud si přejete otěhotnět!

Reklama