Čtenářka s nickem Dadma slavila často vánoční svátky s dětmi sama. Jak to bude letos, se dočtete v jejím příspěvku, za který děkujeme

Vánoce slavíme tradičně. Stromeček, salát, ryba nemáme kapra, ale lososa, kuřecí a nebo krůtí řízky a vinné klobásy. Výzdobu to nepřeháním. Jmelí, svíčky a na balkon dal manžel žárovičky. Nelíbí se mi výzdoby v německém a nebo americkém stylu.

Dnes si připravím bramborový salát, naložím lososa, upeču jablečný závin. Ještě nějakou polévku na zítra k obědu, asi zelnou. Abych zítra měla čas na pohádky a v klidu si připravila večeři. Dnes ještě čekám až mi přivezou novou sedačku. Už jsem myslela, že to do vánoc nebude a to jsme jí objednávali 3.října.

Můj muž pracuje již 37 let ve směnném provozu a zítra mají směnu, ale ranní, takže večer bude doma, ale bylo hodně Štědrých dnů i Silvestrů, co jsme trávili sami. Dříve s dětmi a nyní jsem s naším  pejskem Beníkem. Tímto bych chtěla poděkovat všem lidem, kteří musí do zaměstnání bez ohledu, zda je pátek či svátek.

Jinak přeji redakci i všem ženám, co navštěvují Ženu-in a samozřejmě i mužům:

Spoustu radosti a dobré nálady, nejen o vánocích, ale po celý rok 2010.

Dadma

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Doufám, že letošní svátky strávíte konečně podle svých představ v kruhu rodiny. Přeji vám, ať se vše vydaří. Krásné Vánoce a šťastný Nový rok

 

Reklama