Z novinek knižního nakladatelství si vybere doslova každý podle svých zálib. Od předškolních dětí až po seniory. Od poutavého životopisu, přes humorný sexuální slovníček, historii až po křížovky pro zábavu a bystření paměti

bagříkJaké novinky aktuálně vycházející v Nakladatelství Fragment na konci října? Inspirujte se, blíží se vánoce a knížka je milý dárek!

Bagřík Toník si hraje - Vydejte se za bagříkem a jeho kamarády. Vesele ilustrované leporelo vám ukáže, jak si bagřík hraje od jara až do zimy.

Lucie Bílá - Život je jen náhoda + DVD - Fotografická kniha mapuje profesní a soukromý život jedné z nejvýraznějších osobností současné hudební scény - Lucie Bílé.

Pastorův sexuální slovníček - Humorný průvodce světem sexu. Spousta skvělých témat, u kterých se rozhodně nebudete nudit. Možná se i něco přiučíte. :-)

narnieLetopisy NARNIE - komplet V/9 - Poznejte historii Narnie od jejího vzniku až po poslední bitvu. Všech sedm příběhů Letopisů Narnie v jedné knížce.

Život na statku  - Seznamte se se zvířátky, která žijí na statku, a s lidmi, kteří se o ně starají každý den.

Křížovky - MAXIMIX na zimu - Dlouhé zimní večery vám zpříjemní naše velká kniha luštění. Švédské křížovky, osmisměrky, kriskrosy i číselné křížovky jsou skvělou zábavou pro volné chvíle.

křížovkyMAXI křížovky PRO SENIORY - Švédské křížovky, osmisměrky, kriskrosy i číselné křížovky jsou tou pravou zábavou do každého počasí. Velký formát a větší písmo usnadňují čtení a luštění.

 

 

 

 

 

 

 

 

Více na www.fragment.cz

Reklama