Lámete si hlavu, čím letos potěšit své blízké? Co by měli najít pod stromečkem? Tipů a nápadů se samozřejmě nabízí celá řada, od elektroniky přes knihy po dárkové poukázky. Ale přemýšlejme dál a v širších souvislostech. Co takhle dárek, který potěší, je zároveň praktický a užitečný nejen pro šťastného obdarovaného, ale pro celou rodinu?

Thermomix

Mít oběd hotový za pár okamžiků je snem každé hospodyňky. Od dob, kdy jsou k mání nejrůznější kuchyňští pomocníci, se tento sen stává realitou. Jedním z takových šikovných univerzálních pomocníků je také Thermomix. Tento přístroj původem z Německa nezabere místo větší než papír A4, a přesto umí vážit, mixovat, sekat, drtit, hníst, míchat, dusit, vařit, mlít, jemně ohřívat, kvedlat a připravovat emulze.  Šetří tedy nejen čas, ale také až 50 % energie (v porovnání s troubou). Ti, kdo denně vaří pro sebe a své rodiny, Thermomix ocení jako rychlého a nekomplikovaného kuchyňského pomocníka, který šetří čas a pomáhá vařit čerstvá a zdravá jídla. Začátečníky zase potěší jeho samostatnost a také recepty s přesným popisem „co zmáčknout“, které vaření podstatně zjednodušují. I ti, pro které je vaření koníčkem, se často nechávají inspirovat množstvím kulinářských dobrot a začínají s Thermomixem sami experimentovat, aby vytvořili zcela nová jídla.

Škála použití Thermomixu se pohybuje od prostého vaření vajec a přípravy dresinků na saláty a pomazánek k dušené rybě, rizotu, svíčkové na smetaně, likérům či zmrzlině. Nahradí až 12 kuchyňských přístrojů a připraví i více jídel najednou. Má i funkci vaření v páře, které je velmi populární a zdravé. Součástí přístroje je také základní kuchařka, která přesně popisuje, jak daný pokrm na Themomixu připravit. Během vaření není ani nutné hlídat čas – přístroj se vypíná sám, takže nehrozí nepříjemnosti s připálením.

Tento dárek je praktický, užitečný, trvanlivý a jeho použití je tak snadné, že se do vaření může zapojit celá rodina. Podívejte se na www.thermomix.cz a objednejte si bezplatné předvedení u vás doma a nechte se inspirovat.

Reklama