Překvapte své blízké krásným vánočním dárkem v podobě zájezdu na Kanárské ostrovy nebo si od nás jen nechte vytvořit libovolný dárkový poukaz a výběr zájezdu a platbu můžete vyřídit až v klidu po svátcích.

V prodeji léto 2017 s řadou velmi výhodných first minute nabídek a 1000 letenek pro děti ZDARMA!

Teď od nás navíc ke každému nákupu dostane vánoční dárek v podobě SLEVY 1000 Kč na zájezd a k tomu kartu se slevovým programem Sphere v hodnotě 1500 Kč.

Při rezervaci stačí použít promokód VANOCE2016

Nabídka platí do 23.12.2016. (Při online rezervaci na našem webu zadejte promokód do kolonky s názvem Slevový kód, případně nahlaste při objednávce telefonické, osobní či emailové). Nelze slučovat s jinými slevami.

Vydejte se s námi za sluncem Kanárských ostrovů!

Přinášíme vám několik tipů:

Hotel COSTA CALETA

CENA JIŽ OD: 12 990 Kč
POBYT OD - DO: 8. 12. - 15. 12. 2016
DÉLKA POBYTU: 8 dní
ODLET Z: Praha
STRAVA: all inclusive

V jedné čtyřpatrové budově je celkem 308 pokojů (5 upravených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek v prostoru recepce a Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech (oboje za poplatek), restaurace, 2 bary, dětský klub (děti 4 – 12 let), půjčovna aut, úschovna zavazadel. Uprostřed komplexu jsou 2 bazény pro dospělé, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, jacuzzi a menší bazén na střešní terase. Hotel zajišťuje sportovní programy během dne pro děti i dospělé, aktivity ve sportovním areálu, večerní profesionální představení, živá hudba nebo hry, mini-disko pro děti.

Více informací na www.canariatravel.cz

 

Hotel HD BEACH RESORT

CENA JIŽ OD: 21 400 Kč
POBYT OD - DO: 2. 5. - 9. 5. 2017
DÉLKA POBYTU: 8 dní
ODLET Z: Praha
STRAVA: all inclusive

Hotel nabízí celkem 177 suite rozdělených do několika třípatrových budov. Hostům je k dispozici recepce, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, 2 restaurace, 2 bary, dětské kluby (děti 4 – 12 a 12 – 15 let), služby lékaře, prádelna (pračky a sušičky za poplatek), půjčovna aut a kol, bezplatné veřejné parkoviště. V hotelové zahradě jsou 2 odpočinkové zóny: Relax - bazén pro dospělé s jacuzzi, dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, lehátka „bali“ a bar, v zóně Activa - bazén pro dospělé, dětský bazén (oba v zimních měsících vyhřívané), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, Splash park (tobogány, skluzavky), dětské hřiště. Hosté mohou využít i nabídku služeb Wellness centra HD SPA (vstup 1 x denně, jaccuzi a sauna (zdarma), masáže a kosmetika (za poplatek)). Zkušený tým animátorů připravuje denní i večerní, sportovní i zábavné programy pro děti i dospělé, které provází maskoti hotelu - postavičky Chachis.

Více informací na www.canariatravel.cz

 

Hotel IBH HOTEL BAHÍA FLAMINGO

CENA JIŽ OD: 15 900 Kč
POBYT OD - DO: 1. 5. - 8. 5. 2017
DÉLKA POBYTU: 8 dní
ODLET Z: Praha
STRAVA: polopenze

Ve třech spojených třípatrových budovách nabízí hotel celkem 142 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, restaurace, 2 bary, společenská místnost s televizí. Na centrální terase se nachází bazén pro dospělé, dětské brouzdaliště a sluneční terasa s lehátky. Zkušený tým animátorů zajišťuje denní i sportovní aktivity pro děti i dospělé.
Hotel požaduje při příjezdu jako jistinu na poskytované služby (konzumace, zapůjčení ručníků atd.) číslo kreditní karty, nebo finanční hotovost 50 EUR, která je vrácena při úhradě hotelového účtu.Více informací na www.canariatravel.cz

Reklama