Obdarujte Vaše nejmilejší něčím opravdu smysluplným. Potěšte je formou nezapomenutelného zážitku v podobě dárkového poukazu do Wine Weellness Hustopeče. Nyní s předvánoční slevou od 2.–23. 12. 2013 se slevou 10 % na veškeré dárkové poukazy.

lázně

Aby jste měli opravdu z čeho vybírat, připravili jsme pro Vás pár novinek. Speciální balíčky, které Vás jistě zahřejí nejen na těle, ale i na duši. Procedura Zimní prohřátí punčem a skořicí pro dvě osoby v partnerské V.I.P. zóně Vás jistě naladí na předvánoční čas. Především ženy uvítají luxusní čokoládovou péči v podobě procedury V.I.P (čko) čokoládové potěšeníčko.

hustop2Jelikož Laškování se svařákem bylo v loňské zimě velice oblíbené, vrátili jsme ho letos opět do naší nabídky. Poslední novinkou je Peelokoupel pro zdraví a optimismus, kde si můžete vychutnat prohřívací koupel a celotělový peeling z mletých hroznových jadérek. Tímto náš výčet procedur nekončí. Samozřejmostí jsou různé druhy masáží, zábalů a koupelí. Navštívit můžete oblíbenou Mokrou zónu, kde kromě WHIRPOOL naleznete i čtyři druhy saun a Kneippovu vinařskou stezku.

Pokud by jste i přes velký výběr procedur nevěděli, pro kterou se rozhodnout, můžete věnovat poukaz na procedury ve Wine Wellness v jakékoliv peněžní hodnotě již od 200 Kč, připojte i věnování. Věříme, že takový dárek jistě potěší každého. Přijďte ochutnat víno na vlastní kůži. :)

Příjemné prožití svátků Vánočních Vám přeje hotel CENTRO a  Wine Wellness Hustopeče.

Více inspirace najdete na stránkách  www.winewellness.cz

lázně

 

Reklama